Karin kasim var ust taraf gelismiyor?

Arkadaslar spora gidiyorum karin kaslarim cok belirgin yanlardada kasim var yani alt taraf iyi ama gogusum cok gec gelisiyor belirginlersiyor bunun yuzunden 6 7 tane hoca degistirdim evde bile bir tek goguse calisiyorum ama ami*na kodugum gelismiyor protein falan onerin ne yapmam lazim. ?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece o bölgeye calış uzin sure

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• göğüs kasları güçlü kollardan geçer. bench presste nekadar kaç set kaç tekrar yapıyorsun? göğüs bölgesinin temel egzersizi bench presstir tekniğini iyi öğrenmezsen yine sonuç alamazsın.. karın kaslarının görunuyor olması vcuut yag oranın dıusuk oldugunu gosteryor boyun kılon kaç? eger zayıfsan ona göre beslenme şekilini düzenlemelisin

0|1
    0|0
    • 3ay

Kardesim 1.86 boy net , 78 kiloyum ama yagda var kenarlarda kasla karisik

• 3ay

tahmin ettiğim gibi zayıfsın.. yağ oranını mumkun oldugunca aynı tutmaya çalış kas kütleni arttırmaya çalış bunun içinde antrenmanlarını sağlam yap hareketleri iyi öğren salondakı hocalardan yardım iste.. beslenmede ise protein ve karbonhıdrat oranlarına dıkkat et.. eger kötu karbonhıdrat alırsan yaglanırsın dikkat et.

• 3ay

Cok tesekkur ederim karfesim bakalim haftada 3 defa spor salonuna gidiyordum simdi hoca onu 4 yap dedi bakalim ama alt taraf fit guzel zayif ve kasli kenarlar falan gel gorki gogus...

• demekki yeterli beslenmiyosun ne kadar yersen o kadar buyursun kardes

0|1
    0|0
    • 3ay

Hayvanat gibi fast food tuketip hayvanat gibi spor yapiyorum kardesim

• 3ay

kime göre hayvanat? kimse sorsak hayvan gibi yiyo ama 60 kilo bünye yeterli yedigin zaman buyursun kardes ne kadar yiyorsan daha fazla yiceksin

Yükleniyor...