Beyler hadi buyrun fikirlerinizi alalım :)

beyler diyelimki bir kızdan hoşlandınız kız pek oralı değil,birgun biri size faceden mesaj atıyor ve diyorki sen birinden hoşlanıyorsun ben o kişinin arkadasıyım bence oda senden hoşlanıyor cesaretli ol git acıl diyor,ama kim oldugunu söylemiyor,siz bu durumda ne yaparsınız ? gider kıza acılırmısınız,yoksa kız size yakınlık göstermediği için benimle dalgamı geciyor dersiniz ya da cekingen bana burdan mesajmı veriyor dersiniz ne düşünürsünüz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen kimsenin mesaj atmasına ihtiyacım yok medeni cesaretim ve özgüvenim son derece yüksek... Bu tarz durumlarda 3. bir şahsın devreye girmesinden pek hoşlanmam, özel bir durum betice de iki kişi arasında başlayacak, iki kişi arasında yaşanacak ve bitecekse de iki kişi arasında bitecek, üçüncü kişiye asla gerek yok...bence tabi ki...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dalga gecıyor

0|0
    0|0
  • Gider açılırım ne oluyorsa olsun diye ama onunda birazda olsa yakınlık göstermesi gerekir :D

0|0
    0|0
  • açılmak istediğim kıza açılırım zaten kimsenin gazına lafına ihtiyacım yok

0|0
    0|0
    • peki böyle bişi yapması kızın senin gözünde degerini dusururmu ya da arttırırmı ?

• ben kızın arkadasıyım arkadasımın bunlardan haberi yok ama bence oda senden hoşlanıyor diyor biri sana,ama kız sana yakın davranmıyor

• hoşlandığım bir kız varsa yakın davranıp davranmaması hiç umrumda olmadı hep içimdekileri söylemişimdir o yüzden takmam gider konuşurum

• Neden böyle şeyler başıma gelmiyorda hep sizin başınıza geliyor

0|0
    0|0
    • yapan taraf benim canım basına gelmesini istiyorsan git bir kıza sende aynı senaryoyu uygula :D

• Canım dedi gördünüz değil mi :D

• ben direk gider konuşurum

0|0
    0|0
  • girme bu işlere. Seviyorsan neden uğraştırıyorsun çocukcağızı

0|0
    0|0
    • ya ben seviyorumda ondan emin olamıyorum

• bence senden olumlu tepki alamayınca vazgeçmiş. şimdi sen biraz yakınlaşmaya çabala. senin yaklaştığını görünce çocuk da yakınlaşır sana. karşısındakinden tepki alamayınca insanın morali bozuluyor bazen :)

• ben yakın davrandım hoşlandıgımı bellide ettim ama kardesi bana laf sokuyor sen abimi yanlış anladın abim sana hiçbirşey hissetmedi tarzında çocukta geri cekiş o çekiş daha yuzume bakmıyor

• kız arkadaşına bunu mu yaptırcan

0|0
    0|0
  • Ya bu face ile olacak birşeymi ? Hangi devirde yaşıyoruz ki kızın kendini sevip sevmediğini bir erkek anlamazsa, bir kız bir erkeğin kendini sevip sevmediğini anlamazsa bu işer face kalır... Bırakın face. kendiniz iletin duygularınızı daha tatlı ve romantik olur. Daha içten ve samimi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kadar entrikaya ne gerek var ki , kanuni mi karşındaki ;)

0|0
    0|0
    • aman neblim salaklıgım işte,peki ne düşünür sence benimle dalgamı geciyorlar arkadasıyla der yoksa cekiniyor ama oda beni seviyormu der?

• ya şöyle bir durum oldu o olaydan sonra ben onu kızkardesi2 arakadas biryerlerde oturduk,arkadasım orda beni ön plana cıkarmak için bişiler yaptı,bende cok sessiz kaldım,kızkardeside durumu anladı nedendir bilmiyorum ama kötu davrandı kız bana cafeden cıktık ,ben arkadasım ve kızkardesi muhabbet ediyorduk kız kardesi dediki abim kimseyi düşünmüyor kimseyle cıkmaz dedi laf soktu bize,o gunden sonrada cocuk benden uzaklastı ve sürekli siz yanlıs anladınıza getirmeye calısıyorlar kardeşiyle

• o mesajı bizim attıgımıza artık eminler yani,ama cocuk neden kendini okadar geri cekti ben ona anlam veremedim ya ben yanlış anladım diye cocuk ümit vermemek için çekti kendini ya da dalga geciyorlar bunlar dedi

Yükleniyor...