Lise son sınıfım ve bana cıkma teklif eden cocuga cevabım kötümüolmuş

Suan senle eski bir arkadasın olarak konusuyorum ' malmısın oglumm üni ye geciyoruz orda tas gibi hatunlar var benle cıkıp ne yapıcaksın ' dedim siz ne cevap verirdiniz?

Güncellemeler:
Önce bir cevap verin sonra onun cevabını bende söylicem
Artık söylemenin vakti geldi sanırım . Hiç aşık olamdıgın nekadar belli dedi. Bende 18 yasına girmissin ergenlikten cıkamamıssın git des calış dedim . Ben niye bu dilimi tutamıyorum ki

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• biraz sertiz galiba bunları söylediysen bende seviyorum ülenn ne yapım başka kızları derdim

1|0
    0|0
    • Realist diyelim :D

• Genç olgun ikisinide almıyım. Böyle iyiyim ben

Erkekler Ne Diyor 6

• haklısın taş gibi hatunlar varken neden orta halli senle idare edim der bide üstüne gözümü açtığın için sana teşekkür ederdim sonrada döner arkamı giderdim

1|0
    0|0
  • cevap burda sölenmez şimdi ağır olur ama insan kendini bu kadar aşağılamaz bence

1|0
    0|0
  • Guzel mantikli dusunen kizlara bayiliyorum ya supersn :) oda demeedimi gitmeden unutamadigim bir anim kalsin istiyorum diye :)

1|0
    0|0
    • Deseydi yumruk atardım al unutma derdim :)

• :) sen hep böle kalda aynısını bana yapsan yumruga cok fena karsılık verirdim :) hiç bozma kendını :)

• Değişmem zaten 7- de neysem 70 tede o olurum ben :)

• Gülerdim herhalde...Kendime tabii ki.

1|0
    0|0
  • malmısın kelimesini kendine mi kullandın ?

1|0
    0|0
  • Harbiden lan bununla çıkıp zamanımı öldürmeyeyim zaten kıçıma benziyorsun derdim.

1|0
    0|0
    • Okadar cırkın degilimde simdi cıkıp ne yapıcazki 4 ay sonra pat aldatıcak fakan

• Ama ünide taş gibi hatunlar var sonuçta, işin kötüsü o taş gibi hatunların arasına sende gideceksin o zaman ne olacak millet taş gibi kızlarla çıkacak sende öyle kuruyup gideceksin. Napcannn.

• Görücü usulü artık saka bir yana cıksınlar banane yahu onla cıkıcam bunla gezicem diye yasamıyorum ben herkesin bir alıcısı vardır . Benim demek istediğim onları görmeden niye benle cıkmak istiyorsun du

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçmalamışsın güzelim :)

O çocuk ancak 2. sınıfta bir sevgili bulur üniversitede.2 nedeni var.

1)1.sınıflar liseden çıkıp gelmiş ergenlerden oluşuyor.Bizim okulda 1.sınıf olup, güzel olan çok az kişi var.Okulu ergenler bastı bu yıl diyebilirim :D Geçen yıl da bize öyle demişlerdir belki..

2)Çocuk 1.sınıfa başlayınca çömezmiş diye 2. ve 3. sınıflardan sevgili bulamaz..

1|0
    0|0
    • Bi sene idare edicek artık napacak mecburrr

• mal mısın , kısmını sana iade etti mi peki

1|0
    0|0
Yükleniyor...