Bir kadının sigara içmesine ve küfür söylemesine nasıl bakıyorsunuz?

Sizce hoş duruyor mu? Ben bir bayan olarak sırf bu yüzden hemcinslerimden nefret ettim. Sizin yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
Tabi ki erkeğe de yakısmiyor ama bayana hic yakısmiyor bence

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Küfür etmenin bayanı erkeği yok ki, erkek yapınca marifet mi yani... kendilerini ne oldum sanıyorlarsa küfür edince, bir kuvvet falan mı alıyorlar hiç bilmiyorum...:)) ne kadar kızarsam kızayım hiç aklımın ucundan bile geçmez, Bayana hele dediğiniz gibi hiç yakıştıramam, bayan zarafetin be narinliğin timsalidir. Küfür bütün zarafeti götürür...:))) Erkekte de ego tatmininden başka bir şey değil aslında acizliğin çeneye vurmuş hali...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• arada bir fark olması lazım dimi. erkek gibi olmamalı bide arada düzeltiyomuş :)) sıgara neysede küfür ban sebebi

1|0
    0|0
  • sıgarayı oldu bitti sevmedimde yeri geldiğinde hanım hanımcık olacak yeri gelincede benim kadar sövecek

0|0
    0|0
  • Bir bayanin sigara icmesi bence hic hos degildir. Ben sigara icmeyen bîrisi olarak soyluyorum bunu. Cunku bayanlara guzel kokular şirinlikler falan yakisiyor.yani sigaranin o igrenc kokusu yakismiyor. Sevgili secerken bile sigara icip icmedigine dikkat ediyorum. Kufur olayina gelince kufur kimsenin agzina yakisan bir sey degil zaten. Belki yatakta fantazi olarak olabilir :)

0|0
    0|0
  • sigara içebilir ama yolda öyle pöfürlüye pöfürlüye sigara içen kız kız değildir yolludur, küfürü zaten hiç çekilmez öylesi ancak serseri psikopat madde bağımlısı biriyle evlenir 2 sene sonrada boşanır.

0|0
    0|0
  • Ben severin içki kullananı komık oluyorlar ıctıkten sonra ıyı kafa yapılıyor onlarla

0|0
    0|0
  • Benimle karşılıklı içecekse ve çok aşırıya kaçmayacak küfürler kullanmıyorsa çekicidir

0|0
    0|0
  • İtici . . . .. . .

0|0
    0|0
  • hoş degil bence...

0|0
    0|0
  • bi bakmam lazım daha bakmadım

0|0
    0|0
  • ben kendi adıma yakıştırmıyorum ama küfürü erkekte etmemeli

0|0
    0|0
  • sigara içmesi iyidr ama küfür etmesi iyi değil

0|0
    0|0
  • Küfür kötü olabilir de sigara bazı kadınların eline yakışıyor :P

0|0
    0|0
  • Erkek olsun kadin olsun igrenc görüyorum :)

0|0
    0|0
  • Sigara içebilir bunda sıkıntı ne anlamadım.

Ama küfür asla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben nefret etmem.Kendi bileceği iş.Beni ilgilendirmez.Sadece arkadaşlık kurmam, o kadar.

0|0
    0|0
  • bayan olunca yapılmaz mı yaa :D abi insan ne isterse o anda ne söylemek isterse söyler olay budur kız erkek farketmez

0|1
    0|0
  • Bence küfür bir bayana hiç mi hiç yakışmaz , küfür etmem asla fakat ağzı bozuk kız arkadaşlarım var, sigara da içmem ama içen arkadaşım da çok kendilerine zarar beni alıştırmaya hiç çalışmadılar hatta bazıları yanımda içmemeye dikkat ederler...hani deriz ya tip önemli değil kalbi güzel olsun işte bu da öyle bir şey kalpleri güzel benim arkadaşlarımın ;)

0|0
    0|0
  • Yapma davranmak yerine doğal içinden geldiği gibi davrandığın için mutlu olmalısın. Devaam, takma kimseyi. Tabi ki itici diceklerdir ama sen o genel olan değilsin. Sen özelsin o yüzden o kadar da takma

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırakabilirim daha bağımlı değilim ama küfüre bağımlıyım bırakamam :D

0|0
    0|0
  • sigara icmem ancak zor durumda karşimdaki insana ederm kufur.ana awrat sayarim.ama yolda sokakta dgl

0|0
    0|0
  • Sigara içiyorum valla iğrençsem iğrencim napimm :/ Ama küfür aslaaa yakışır mı yaa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...