Siz olsaydınız gitmek ister miydiniz?

4 yıldır iç anadolunun 9 bin nüfuslu bir kasabasındayım.kendi memleketime yakın yerler olsun diye bir düşüncem yok.burda iyi rahatım yerinde tek sorun sıkıcı bir yer olması ve yapacak bir şey yok.siz yerimde olsaydınız ne yapardınız? tayin ister miydiniz? yoksa kalırmıydınız birkaç yıl daha?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence arada yanına gelecek senı hıc rahat bırakmayacak bır arkadas bulmalısın çok konuşan olmasın ama komık bırı olsun sana yeter bence rahatını bozma

1|0
    0|0
    • kardeş gerçekten rahatını bozma mı diyorsun:((

• Evet bozma bence sana arada sakravanlık yapacak adam lazım arada çağırdığında yanında olcak kışı lazım

Erkekler Ne Diyor 7

• 4 yıl uzun bir süre olmuş. Ben olsam başka yeri tercih ederdim, hayatımı yaşamak benim de hakkım dimi ? Görevin nedir ?

0|0
    0|0
    • öğretmenim

• tahmin etmiştim ama 4 sene senin için miladı dolmuş artık. Biraz bu taraflara gelmek senin de hakkın (ist). Buralarda hayatını biraz da olsa yaşayabilirsin.. Yaşında 25 civarı sanırım, bir daha gelmiyor bu yaşlar..

• ağaç falan dik bahçe yap kendine takıl. kalabalıktan kimseye fayda yok bence kafanı dinle.şehir hayatı çok daha berbat.

0|0
    0|0
  • Bende senin durumundayım çok zor gerçekten.

0|0
    0|0
  • keşke isim yazsaydın öyle daha kolay yorumda bulunabilirdik

0|0
    0|0
  • iste tayinini ya

0|0
    0|0
  • mükün değil kalmazdım koca şehirdeyim bura bile küçük geliyo bana 9 bin kişilk yerde hayatta durmmam

0|0
    0|0
  • mutluysan kal derim.

0|0
    0|0
    • mutluyum ama sıkıcı

• hem sıkılıyon ama mutlusun çelişkideyim intat et bari kurtar beni

• burada mutluyum ve çok rahatım tek olumsuz yanı sıkıcı olması :((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...