Yeni tanıştın ama iki taraf da ne amaçla tanıştığını biliyor bu durumda...

Yeni tanıştın ama ikitarafta ne amaçla tanıştığını biliyor (Yani sevgili olma yolunda ilk adım :) ) bu durumda kızla veya erkekle ne konuşulur. Mesela bu hafta arkadaşım beni bir kızla tanıştıracak 3 ümüz bir kafede oturup konuşçaz. Sizce nelerden muhabbet etmeliyiz. Kızla tek ortak noktamız bizi tanıştıran arkadaş. :) Ve kendimizi gülmemek için nasıl tutmalıyız. Daaha doğrusu tutmalıyız değil tutmalıyım. Yani bana bir yardım edin. İzdivaç programlarınna çıkçam sanki bide oraya çıksam demekki yandım :) Arkadaşlar ciddi cevaplar istiyorum sizden.

Güncellemeler:
Özellikle kızlardan :) Onlar karşı cinsim olarak daha iyi anlarlar beni diye düşünüyorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• niye gülmemeye calısıyosun arkadaşı gül güldür eğlendir :)

0|0
    0|0
    • Ya gülme derken. Hani izdivaç programları varya. İnsanlar oraya ilkkez çıkarlar. Yüz ifadeleri bir tuhaftır. 1 ay sonrada çatır çatır konuşurlar. Yorum morum yaparlar. Onların işi kolay moderatör falan var arada esra erol gibi bayan ya da erkekler oluyor sen takıldığında yardımcı oluyorlar. Birde o programlarda evin var mıaraban var mıne işle meşgülsünuz falan filan diye sora sora muhabbet açılıp gidiyo. Ben kızın nerde çalıştığını biliyorum. Adını biliyorum. Ama ne sorcam onu bilmiyorum :)

• ara ver biraz sen izdivaçları izlemeye kardeşim :) sen direk olaya odaklan boşver onları :)

Yükleniyor...