Sporla ayda kaç kilo alabilirim?

Arkadaşlar bacaklarım kollarım çok zayıf ve çok güçsüzüm. Kas yaparak kilo almak için spora yazılmaya karar verdim. Ne kadar sürede kaç kilo alırım acaba? (Bu arada iştahım hiç yok spora başlayınca iştahın da açılır dediler doğru mu acaba?)

Güncellemeler:
3ay Protein tozu vs almadan sadece haftada 3 gün spor ile**

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne çalışacağın ne kadar çalışacağın önemli. ilk haftalar motivasyon sürecidir vucudun alışmaya başlar. Sonrası çalıştığın için vucudunda protein ihtiyacından dolayı yemen içmen artar ama ne yiyeceğin neler ile besleneceğin çok önemli.
    %30 çalışmak %70 beslenmekten geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınlar kas yapamaz.. bunu nerden çıkarıyorsunuz siz? kadınların kas yapabilmesi için testosteron hormonun yuksek olması gerekir ki bunun tek yolu anabolizan almaktır ya da GH hormonu almaktır.

1|0
    0|0
  • Metobolizamanız hızlı heralde , İştahınız açılır doğru spora başlarsan 2 kilo alınır ilk aylarda yahut ilk ayda ilk sene de bikaç kilo 3. yılda 1 kilo alırsanız öp başına koy vucudun "stop" dediği nokta var ileriye gidemezsin bunu doktorlardan diyor tabi beslenmenin önemli burada da bazı cahillerin sözüne takılma 5 yıldır fitness yapıyorum kimin formu iyise onun sözünü dinle... çabucak kilo alayım dersen bir . kaç püf noktası ozelden yazarsan cevap vereyim beslenmee ve diğerleri

0|0
    0|0
  • 4 ayda 14 kg aldım fitness yaparak

0|0
    0|0
    • 1ay

Onu nasıl başardın yaa anlatsana tam da ihtiyacım olan şey :D

• 1ay

Çok yedim beslenme programı uyguladım ve vazgeçilmez protein tozu kullandım çünkü sadece yemek yiyerek olmuyor takviye kullanmalısın mutlaka

• besin takviseyle bir kaç kilo alabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...