Şampiyonlar Ligi'ni hangi takım alır? Dortmund mu alır Bayern mi?

Dortmund mu alır bayern mi?

bence dortmund

• Dortmund
    38% (25)20% (17)28% (42)Oy Ver
  • Bayern
    62% (41)80% (69)72% (110)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|55

En İyi Erkek Görüşü

• bence bayern neden dersen bireysel özelliklerinden dolayı bunu söylüyorum schwensteıhger,phılıp lamm gomez,robben ve frank rıbery dortmund,dada kaliteli oyuncular fakat takım oyununa bakarsak bayern münih,in ortaya koyduğu senkronizasyon uyumu takdire şayan o yüzden maç bayern,in.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Bayern münih

0|0
    0|0
  • Bayern alır banko.Yalnız bu derbi havasında geçecek maçtır.Sonuçta iki alman takımı.Her iki takımın kadroları tam çıkacak olduğunu düşünürsek,genede belli olmaz bu işler.Bu maç çok ilginç bir maç olacak.2-1 veya 3-1 bayern alabilir.dormunda alırsa süpriz olur fakat alırsa oynadığı futbolla değilde daha çok şansa alabilir diyorum.Dormundda kötü takım değil.

0|0
    0|0
  • Bayern alsın, herifler makina gibi. Eski futbolcumuz Ribery'i de var hem. Dortmund'un hocası Klopp'u hiç sevmiyorum, gıcığım.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey duymuştum ( Bkz: link ) Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Bayernin alacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Dortmundum Oleeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Bayern M. alır maçı.

0|0
    0|0
  • Borussia Dortmund :)

0|0
    0|0
  • bayern daha yakın gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Dormund ile Bayern 'i nasıl aynı kefeye koyabiliyosunuz, lig maçlarında bile bayern fark atıyor, burda hiç acımayacaktır.

0|0
    0|0
  • yapma etme :) bayern karşısında direnebilecek takım yok :) dortmund da iyi ama bayern alır.

0|0
    0|0
  • futbol bu belli olmaz ama

favori belli zaten

Bayern Münih

0|0
    0|0
  • Dortmund'un bu kupayı Bayern'den daha çok isteyeceğini düşünüyorum ve bencede DORTMUND alır diyorum.

0|0
    0|0
  • Dortmund Şampiyon olamadığı için Bunu zorlayacaktır Munich gene alamayacaktır :D 98 den beri hasret Dortmund kupaya

0|0
    0|0
  • Bayern .. Adamlar kaç senedir kupanın dibinden geri dönnüyorlar bu sene hiç bırakcak göz yok onlarda ..

0|0
    0|0
  • gönül dortmund'tan yana

0|0
    0|0
  • B: Bayern

seri oyunu ile alacak

0|0
    0|0
  • Dortmundun süpriz yapacağı görüşünü sizinle paylaşıyorum.Götze Müniche gitmeden, kendinden nefret ettiricek gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Iki takimda buraya super bir sekilde geldi ama munih sans tanimaz tahminim bu yonde..artik la ligayi izlemeyi biraktim turkiye almanya ingiltere izliyecem mou gitti la liga Bitti...:-)

0|0
    0|0
  • Dortmund zorlar, alabilir...

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra bunun önemi yok asıl soru seneye türk takımları ne yapar bu olmalı

0|0
    0|0
  • bayern'in armasını çok seviyorum la :( bayern alsın. dortmund sevmiyom ben :/

0|0
    0|0
  • Bayern alır.

0|0
    0|0
  • bayern alır

0|0
    0|0
  • munih alsin artik su kupayi gecen sene kusursuz oynamasina ragmen sansizligindan kaybetmisti.3yil oncede finalde kaybetti alsin artik su sampiyonlar ligini

0|0
    0|0
  • Gönlüm Dordmund'tan yana :)

0|0
    0|0
  • bayern münih tabii ki..adamlar insan değil demir den robot sanki

0|0
    0|0
  • Dortmund'un sağı solu hiç belli olmaz herşeyi yapabilirler, ama bende bayern alır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bence bayern alır.

0|0
    0|0
  • bayern alır

0|0
    0|0
  • Bayern tarihi fark atar. Handikaplı Bayern

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 11

• bayernin alacağını düşünüyorum.dortmund alırsa sürpriz olur.

0|2
    0|0
  • B: Bayern aldıı

0|0
    0|0
  • Bayern alır

0|0
    0|0
  • Bayern bayern

0|0
    0|0
  • Dortmund zor alır