Aziz yıldırım'ın açıklamalarını izliyor musunuz?

Aziz yıldırım'ın açıklamalarını izliyor musunuz?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Aziz yıldıVımı izliyoVum cidden bazı şeyleVi hazmedemiyoVum diyoV feneVlilere sesleniyoVum lütfen sahip çıkalım başkanınız oluyoV
    Hihiihiiihii

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• İzledim yerden göğe kadar hakli zamanında bağırdı bu iş siyasidir diye. O zaman hocanın köpeğiydi herkes gerci hala kopeklerde tasmalari farkli yerde o kesimin. Hala adamın ceza evi resmini yayinliyorlar babanizin yakininizin başına gelseydi ben gorurdum sizi

0|0
    0|0
  • Kameralara poz veriyordur kesin.
    3.bp.blogspot.com/.../aziz-yildirim+hapis.jpg

1|0
    0|0
  • Ne anlattıysa hepsini destekli ve kanıtlı bir şekilde anlattı boş yapanlar aynı şekilde lafta değil kanıtlı bu şekilde savunsunlarda görelim. adam hodri medyan dedi bundan daha büyük davetiye olamaz herhalde.

0|0
    0|0
  • dinlemedim ne diyor

0|0
    0|0
  • İzledim biraz şu an izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Şu adam gerçekten fenerbahçeyi yücelttiği kadar da batirdi. Futbol takimindan ziyade artik siyasi parti gibi..

0|0
    0|0
  • İzledim iyi çalışıp gelmiş rolünü akıllı adam

0|0
    0|0
  • tamam fetö bir şeyler yaptı doğru ama,
    aziz hiç mi şike yapmamış allah aşkına?
    kimi kandırıyo?
    tarla meselesi, para teslim etme alma. oho. hangi yüzle televizyona çıkıyor ki?

0|0
    0|0
  • Dikkate alınacak bir şahsiyet değil.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın komik açıklamaları vol.12951252

0|0
    0|0
  • kaçarmı reis çıkacak biz izlemicez

0|0
    0|0
  • İzliyorum ama ntv tamamen taraflı yayın yapıyor, herzaman ki gibi. Zaten sahibi fener kongre üyesi olan bir kanaldan başka türlüsüde beklenemezdi...
    Selçuk dereliye cevap hakkı vermemişler, ben burdan ileteyim.

“Aziz Yıldırım, Denizli maçıyla ilgili hakkımda konuşmuş. Program devam ederken cevap hakkımı kullanmak istedim fakat NTV yayına bağlamadı. NTV’nin beni yayına bağlamaması hiç şık olmadı. Öyle çamur at izi kalsın yapmak yok. Aziz Yıldırım’a açık çağrı yapıyorum; istediği zaman istediği kanalda (buna NTV’de dahil) Denizli – Fenerbahçe maçını konuşmaya hazırım. Aziz Yıldırım’ın o maçla ilgili algı operasyonu yapıp kendi hatalarını başkalarına yıkma anlayışını şiddetle kınıyorum.”
    http://i.hizliresim.com/vZRE1r.jpg

2|0
    0|0
  • yandaş kanalında atıp tutmak kolay. ntv adamsa gslilere ve trabzonlulara da söz hakkı versin de görelim ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...