Kendimi nasıl dinlendirebilirim?

Arkadaşlar yarına voleybol maçım var ve ben bugün biraz fazla abartıp antremanı 4,5 saatlik uzun bir süre tutmuşum. derman kalmadı bende. uyumanın haricinde(yazılım da olduğundan) bu yorgunluğu üzerimden nasıl atabilirim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Duş + alın masajı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağlam bir masaja ve güzel bir uykuya ihtiyacın var. Anneciğinden rica et biraz masaj yapsın ayaklarına.Ya sınav ya maç birinde performansın iyi olucak haberin olsun uykusuz olmaz.

0|0
    0|0
    • yandım diyorum tek kelime. anneme kalsa 7/24 uyutucak beni. yazılı umrunda değil kadının :)

• Sınava çalış yerine başkası oynasın o zaman :P

• 4.5 saat idman mı olur kızım ya neyse küvete buz doldurup içine gir dicem ama öyle bir imkanın yoktur muhtemelen o yüzden tamamen soğuk suyla duş al ve masaj imkanın varsa masaja yoksa uyumaya git

0|0
    0|0
    • yarına maç olduğu söylenince nasıl tutuşuyor insan bir bilsen :) buzu kollarıma tuttum az evvel. umarım faydası olur :)

• umarım ama insan vücudu kendini 48 saatte yeniler o yüzden yarınki maçta bolca yorgunluk hissetmeye hazır ol:)

• Masaj salonuna git derim ama prosefyonel sporcu ise inceliklerini bilemem

0|0
    0|0
  • Bunları sana öğretmiş olmaları lazım.

0|0
    0|0
  • redbul iç :)

0|0
    0|0
  • 4 saat judo antremanı yaptım heryer ağrıyor.doktordan rapor aldım yazılı için, aklımı seveyim aynı gün için rapor vermiş.ogün okulda nöbetçiymişim yazılıda vardı.

saat sabah 10 telefonum çaldı açtım, müdür arıyor hemen gel nöbetçisin sınavın var.rapor var dedim.bırak raporu dün içinmiş o dedi.yürüyerek gittim sınava hiç çalışmadan girmiştim birde tüm gün nöbetçi

0|0
    0|0
    • ay inanamıyorum :o

• en iyisi ama şanslı olacağı kesin

• Tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Duş + 5 dak.olsa bile uyu.

1|0
    0|0
Yükleniyor...