Kazandığın üniversiteye gitmemeni ve seni kaybedeceğini söyledi, ne yaparsın?

Üniversiteyi kazandın başka ile gidicen sevebileceğin kişi seni aradı ve

Telefonun çaldı, arayan O idi ve ağlıyordu bana aşkın nasıl kalbini kırdığını anlattı, seni evine çağırdı, yalnız kalmak istemediğini söyledi. üniversiteyi kazandığını ve kendisi için gitmemeni ve seni kaybedeceğini söyledi ne yaparsın?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• beni okadar sevse beraber kuracagimiz bir gelecek icin böyle bir istekte bulunmazdi zaten herzaman herseyin en iyisini isterdi cünkü zaten hayatimizda basarilarimizin faydalarini beraber görücegiz er yada gec neden engel olmak ister ki böyle bir duruma?

Bence cok bencil bir düsünce, ikinizde istemedikten sonra kimse kimseyi kaybetmez.

0|0
    0|0
    • biz yeni jenerasyon sakın aşk ve sevgiden bahsetmeyelim.. biz sadece şartlar uyduğunda aşkı ve sevgiyi biliyoruz biliyor yada kabul görmediğimizde aşk ve sevgi cümlelerine sığınıyor ve acısını yaşıyoruz:))

Kızlar Ne Diyor 10

• "Oldu canım başka derdin var mıydı?" derdim, çünkü bu hayat bana hiç kimse için bu türden bir fedakarlığın değmeyeceğini öğretti...

0|0
    0|0
  • onu dinleyerek ömrümce pişmanlık yaşayacak kadar mantıksız değilim

0|0
    0|0
  • giderim :D

0|0
    0|0
  • gercekten seven zaten böyle bir teklifte bulunmaz..Bencilliğin daniskası resmen böyle bir istek ya...

0|0
    0|0
  • onun yaptığı bencilliktir aşk değil...

sen o kadar emek vermişsin bir yere girmişsin , yani sana bunu demesi bile yanlış..(sen yaşadın diye demiyorum cümlem öyle oldu.)

0|0
    0|0
  • önce okul sonra aşk

0|0
    0|0
  • benimle gelmesini teklif ederim.

0|0
    0|0
  • Saçmalama der giderim

0|0
    0|0
  • hayır gıdıyorum derdım beklemek ısteyen bekler,ve zaten sırf il degıstırıyorum dıye kaybetmez benı.

0|0
    0|0
  • sorunu anlayamadım ama şu var kmse için geleceğimi riske atmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• okuluma gderdim ama çok etkili olmaz blki hep irtibat içinde olurdum sebde onukybekmek istemiyorsan. örnek olark kimi insanlar ayrı yerlrdeler ama mutlu ve huurlu birliktikleri oluyor onların sneden farkı yok isansın onlarda insan anladın ne demek istediğimi :)

0|0
    0|0
  • üzgünüm der bohçamı hazırlar yola koyulurum.

1|0
    0|0
  • Onuda yanımda götürürdüm herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...