Onsuzluk canıma tak etti

Ayrılalı cok olmadı 4 gün oldu daha doğrusu 8 gün oldu ama ben bu 8 günün 4 gününde beni bırakmasın diye peşinde koştum 4 günün sonunda cok agır konuşunca tamam bırakıyrm seni dedm ve aramadm hc snra o 2 gün üst üste mesj attı ara acil falan dedi ama aramadım cok agır konuşmuştu cok kırılmıştm smdide cok mutsuzum hc bseyden tat alamıyrm kendimi koca dünyada tek kalms gibi hissediyorm onsuzlk canıma tak etti 4 senelik ilişkim bitti cok sevdginden eminm geri dönmez mi :( ikimizde gurur yapıyorz ama kesin bitti gibi bu ruh halinden nasıl cıkıcm yaa

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• kavga olmuş ilişkinin 4 sene olması ve neticesinde kavgalar olması gayet doğal.sanırım karşıdaki kişinin sinirlerini test ettin davranışlarınla o da kontrolü kaybetti sana azına geleni söyledi.konuşun sakin kafayla yalnız bu telefonda olmaz yüz yüze bir görüşün yaptığınız şikayetçi olduğunuz hataları gözden geçirin.düzelir çok yaşanan bir vakadır 4 senelik ilişkilerde.önce bir yüz yüze konuşun herkes öz eleştirisini yapsın ve sakin olun sakince konuşun yaptığın salakça hareketler varsa onları dizginle derim.

0|0
    0|0
    • telefon kullanmıyor artık bn ona ulaşamyım diye kırmış her seyi hattını falan bulunduğum sehirden bile gitti lanet olsun bu hayata

• hımmm email at ne bilim skypedan ulaşmaya çalış

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasıl ağır konuştu? Yazarsan yorum yazarım. Diğer taraftan aşkta gurur olmaz bunu unutmayın kızım.

0|0
    0|0
    • arama beni seninle bir gelecek düşümüyorum artık nefret ettirdin bana her seyi dedi istemiyorum seni artık dedi snrada ara ara diye mesj atıp durdu

• Sanıyorum söylediklerinden pişman olmuş ve sana dönmek istiyor. Birbirinizi hala seviyorsunuz. Gereksiz yere kendinizi üzmemelisiniz.. Aşkta gurur olmaz. Sen de ona mesaj gönder. Mutlaka yeniden başlarsınız. Ne kadar zamandan beri sevgilisiniz kızım?

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrılmasın diye peşinde koşuyosun ve ağır konuşunca bırakıyorum seni diyosun ha

0|0
    0|0
    • en son istemiyorum iştee diyo ne yapsaydım daha ya buraya bisey yazıyoruz gelip bana saçma sapan laff yapmayın

• iyi de hem sen peşinden koşuyon hem bırakıyom seni diyon, sen ona saçma konuşmuşsun onu şeyettim

• o bana bırak peşimi dedi diye bırktım vede agır knustu diyorum frkındaysan

• acil ara mı dedi. O neden aramamış? Bırak gitsin ya.

0|0
    0|0
    • onun faturası kapanmıstı

• Anladım. Ama ağır konuştuğu için affetmemelisin bence ya da affet sonra sen terket o zaman için nasııllll rahatlayacak göreceksin :D

Yükleniyor...