Kızlar erkeklerden neler bekler ya da kızlar ne istediğini biliyor mu?

1.75 boyunda, normal yapıda, ela gözlü bir erkek olarak kızlara normal gelebilecek görüntüde bir erkeğim...

Yürümeyi ve sporu severim ve steroid kullanmadan da fitness yapabilineceğini kanıtlayan birisiyim...

Buff taktığım için garip bakışlara maruz kalıyorum, takmak zorundayım; İstanbul gibi havası her an değişen bir şehirde migren ve sinüzit ağrılarından kurtulmamın tek yolu bu. Baharın bitimine kadar olan bu sürüçte hoş ve atletik bir kızla tanıştım fakat bu diyaloglar bakışmalardan öteye gitmedi. Her sabah aynı aracı beklerken birbirimize kaçamak bazen de derin derin bakarak özlemimizi gideriyoruz. Hercai olmadığı sürece benden beklenileni hissettirme arzusu ile bekliyordum. Bu sefer tamam diyerek ve o gün buff takmayarak tekrar aracı bekliyordum ve o yoktu. Pek sağa sola bakıp aranan birisi de değilim. Benim peşimden araca bindiğini farkettim ve çaprazıma oturdu. Yüzüme dahi bakmadı, kaçamak da olsa! Sanırım sebebi saçlarımın olmaması. Bazen antrenmanlar sert geçer: kemik ve adelelerde bazen de ufak tefek çizik ve morluklarla günü atlatırız. Mazo değilim fakat insan hatalarını acı ile de öğrenebiliyor. Benim saçlarım olsa ve gözüm şiş bir şekilde yanına gitsem onunla birlikte olduğum zamanlarda veya ciddi bir sakatlanma yaşasam yapacağı yine bu mu olurdu.

Bencillik ederek onu kandırabileceğim bir süreçte yatağa atıp arkama bile bakmadan gitmeli miyim? Buluşmalarımızı güzellikler, mis kokularla ve saatlerce sevişerek geçirmemizi kafamın üzerindeki kıllar mı engelliyor.

Bayanların bakış açılarını en geniş ve dar açıdan öğrenmek isterim...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunlar bana fazla,Nefes alıyor musun?... :)

0|0
    0|0
    • Bazen an saatler sürer bazen de bir nefese bile sığmaz. Kendini bırak ve tadını çıkar. Zamanı çok uzun zannetsek de; dün geçti, bugün yaşıyoruz, yarın ne olacağını bilmiyoruz.

• Aptal mısın, şaka tabi ki gitt

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...