Streoid kürüne girmek en fazla zararı ne olur?

7 aydır spor yapıyorum kulaananvar çevremde memebüyümesi yapıyomuş sadece ben tek kür yaoıcam 3 ay sadece fikirleriniz neler kullanan oldumu

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• 7. ayındasın daha dur ne kürü mmk bunu 3 ayı 5 ayı yok kişiden kişiye değişiklik gösterebilir zararları sadece meme büyümesi değil onu bıraktığın zaman hormon dengelemesi durumunda jinekomasti yapıyor hiç başına gelsin istemessin onun dışında yan etkileri çok hızlı kendini belirtmeye başlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• 7 aydır spor yapıyorsun ve anaboilk steroit soruyorsun? kim kandırıyor sizi anlamıyorum yazık etme kendine

0|0
    0|0
  • profeesyonel yapmıcaksan hiç yapma çevremde kullanan biri var bende yapıcaktım ona danıstım ve yapmama kararı aldım

0|0
    0|0
  • Kalbin büyür ciğerlerin böbreklerin biter kolların ayakların kocaman olur beynin küçülür erken yaşta ölürsün

0|0
    0|0
  • 7 aydır spor yaparken kür yapılmaz 4-5 seneyi doğal devir bunu o zaman düşünürsün

0|0
    0|0
  • Etkisi gerçek zararıda gerçek bırakın ca heryerin sarkıyor tecrübe

0|0
    0|0
  • Kurdeyken hicbir zarari yok hayvan gibi geliscen. Ama birakinca 😏😏😏😏

0|0
    0|0
    • ee bırakınca

• Acik olmak gerekirse eben mikilcek. Youtube a zararlari diye yazarsan hakkinda cok video var izle

• Zyzz diye reiz vardi bir aralar vucut gelistirmenin krali ama steroidci dogum ve olum tarihine bak

Yükleniyor...