Renkli göz hakkında ne düşünüyosunuz ?

renkli yani yeşil mavi gözünüzün olmasını istermiydiniz :D mavi yeşil göze zaafınız varmı

0|0
18|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yeşil gözlü hatun karşısında eriyorum ama şanslıyım ki, uzun süren 3 ilişkimde hatunlar yeşil gözlüydü. Allahını seven üzerime yeşil gözlü hatun atsın. link

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Hangi renk güzeldir hangisini seversiniz diye sorduklarında verdiğiniz cevap başkadır, bir araba alırken evinizi boyatırken, ayakkabı alırken, masa örtüsü olarak farklı renkleri seçersiniz. Rengin nerde nasıl durduğu önemli demekki. Sorarsanız ben de renkli gözleri beğenirim ama hep kahverengi gözlü kadınlara aşık oldum. Çünkü gözlerde renk değil bakış, bakışta anlam önemli.

1|0
    0|0
  • siyah koyu kahve ve kahveye var.

renkli göz itici geliyor bana...

2|1
    1|1
  • Sukurler olsun ki gören bir gozum var. Baska bir sey istemem.

5|0
    2|2
  • ıykk hiç sevmem ne o öyle mavi yeşil falan :P

2|1
    1|0
  • mavi gözleri seviyorum:)

1|0
    1|0
  • Kişiden kişiye değişiyor, mavi göz beyaz ve kumral tende sarışına göre daha güzel ve etkileyici duruyor bence, yeşil gözde biraz daha bronz kişilere daha çok yakışıyor, tama esmer olmayacak yalnız koyu kumral diyebiliriz... bence tabi ki...

1|0
    1|0
  • Kahverengi sayımı :O

1|1
    0|0
  • ben renkli gözü severim. benim gözlerim de renkli zaten açık yeşil. barbarayı da severim. peki sen justin timberlake sever misin ?

1|0
    0|1
  • Mavi gözlü kızlara bayılırım <3

2|0
    0|0
  • Yeşil olmasında ne olursa olsun. Yeşil göz itici gelir bana hep.Bir sinsilik hissederim.

1|0
    1|0
  • Evet severiz renkli gözleri.

1|0
    0|0
  • Ovunmek gibi olmasında gozum yeşil renkte cook buyuk yararı oluyo renkli gozlu olmanın :D

1|0
    0|0
  • Mavi değilde, Esmer (çikolata) tenli bi' hatuna ya da bi' sarışına Yeşil göz çok yakışıyor..

1|0
    1|0
  • yeşil gözzz

1|0
    1|0
  • <<<< mavi :$

1|0
    1|1
  • YEŞİLE VAR EVET :ddd SENİNDE YEŞİL SANIRIM :dddddd

1|0
    1|0
  • isterdim tabi hemde cok mavi gözüde mavi gözlü hatunlarıda cok sevrm hastasıyım

1|0
    1|0
  • Siyah saçlıysa mavi göz olur ama haricinde renkli gözü sevmem.

1|0
    1|0
  • hiç zaafım yok

1|0
    2|0
  • kırmzı göz, yapmak da çok kolay limon suyu dök olur

1|0
    1|1
  • mavi renk gözlü insanların özel olduğunu düşünürüm ama beni ürkütür !

1|0
    1|1
  • kenafir goz kac kac

1|0
    1|1

• hiç saydam göz görmedim mk

1|0
    0|1
  • gözlerim mavi-yeşil karışık bişey ama gerçekten faydası var kızlar gözüme aşık oluyodu :D

0|0
    0|0
  • kahve gayet hoş bence :D

0|0
    0|0
  • var mavi de guzel yesılde 2sınden biri olur inşallah sevgilim :))

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...