Erkekler merak ediyorum neden fiziği güzel olan her kızın kalçasına bakarsınız?

Kızlar sizde yanıtlayabilirsiniz, insanın hoşuna gidiyor bazen ama yiyecek gibi bakanlar da var yani.

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• bu hormonsal bir durum... bakarım!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• bakmıyorum diyen erkek yalan söyler bence. ama bir 2 saniyeliğine bakıp insan gibi kafayı çevirmek var. bide hayvan gibi yiyecek gibi bakmak var.

0|0
    0|0
  • ŞÖLE DÜŞÜN ÇİRKİN BİR KIZAMI BAKILIR GÜZEL KIZA MI AYNI ŞEY GÜZEL POPO DAR SIKI BİR POPO OLUNCA İNSAN İSTER İSTEMEZ BAKILIYOR

ÖRNEK GECEN GÜN 3 ARKADAŞ YÜRÜYORDUK BİR SÜRÜ KIZ GEÇİYORDU AMA ORALI DEĞİLDİK TEK BAŞINA BİR KIZ GEÇTİ AMA KIZLAR DAHİL HERKES ARKASINI DÖNDÜ KIZIN MEMELERİYLE POPOSUNA ODAKLANDI KIZ ÇOK FENAYDI YANİ SEN GÖRSEN GÜNLERCE KISKANCINDAN AĞLARSIN YANİ

0|1
    0|0
  • kadında popo diğer bölgelerden çok daha seksi görünen bir uzuvdur da ondan. link

0|0
    0|0
  • bak sende demişsin hoşunuza gidiyor bakmaları e sizde o yüzden dar şeyler giyiyorsunuz bizde siz öyle mal beyanı yapınca bakıyoruz ne var ne yok gerçe ben bakmıyorum da yanımda bir arkadaşım var 2 tane karpuz görsün yanyana bakıyo :D

0|0
    0|0
  • Kötü bir niyet arama öylesine.

0|0
    0|0
  • aslında cinsel bir çekimi var tabi ama neden özellikle kalça ya bakarız sanırım bu biraz da bilinçaltı farkında olmadan ilkel hatta hayvansı içgüdülerle bakılıyor

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar biraz teşhirci oluyor bakmadan geçmek zor oluyor tabi bakarım arada çok abartmadan ama laf atmam bide rahatsız olduğunu hissettiğim an kafayı çeviririm :)

0|0
    0|0
  • bakana değil baktırana sormak lazım... kadın ilgi odağı yaparsa biyerini, yüzlerce adam gözüyle sdüzer yani ne diym..

0|0
    0|0
  • hobi edinmişiz bağyan

bazen bohlumu değilmi diye bahıyoruz grupça çamasırda hafif sararma leke varsa onları ayırıyoruz göz zevkimize nazaran, malum yaz geldi.

0|1
    0|0
  • cinsel bir çekiciği var lakin hepsine bakılmıyor...kızlar bunu anladığı gün türkiyenin yüzde 50 sorununu çözmüş olacağız hatta devrim olarak görüyorum bunu...

0|1
    0|0
  • Genetik ... mantıklı bir sebebi yok. Bildiğim kadarıyla o kadar aşırı olmasa da benzer bir durum bayanlarda da var.

0|0
    0|0
  • güdüsel bir şey sanırım :) fiziği güzel kızın sadece kalcalarına değil, göğüslerinede bakarım tabi rahatsızlık vermeden:)

0|0
    0|0
  • bütün erkekler mi

0|0
    0|0
  • Her fiziği güzel olanın kalçası güzel değildir.

0|0
    0|0
  • Güzel bir kalçaya hayvan gibi bakmadıkça bir sakıncası yok. Bu bakış hem kızı yüceltir hemde ona gerekli özgüveni verir ama sınırını bilmek gerek

0|0
    0|0
  • Kalçalara yapışan pantolon giydiğiniz zaman dikkat çektiği için bakıyor olabilir miyiz sence :/

0|1
    0|0
  • erkeğin ilk baktığı yer kalçadır

kaporta sağlam olcak önce çatlak,çizik,selülit olmayacak taş gibi olcak

0|0
    0|0
  • fiziği güzel olanın deyil ama

genelde seksi çekici bir kız gördümü kalça ve göyüslere önce bakılır

başka neresine baksınlar

0|0
    1|0
  • Biz Atalarımızdan böyle gördük..

0|0
    0|0
  • onlar abaza kalmış bacım :) sende baktırmak için elinden geleni yapma :)

0|0
    0|0
  • MIKNATIS ve demir gibi düşün

istek dışı bazende şehvetler ;)

0|0
    0|0
  • belkide yemek istiyodur :(

0|0
    0|0
  • Belki inanması güç ama

bir erkek olarak Nefsime hakim birisiyim

bakmıyorum

0|0
    0|0
  • aşırı kalça severler derneği üyesi olması kuvvetle muhtemel olduğundan:)

0|0
    0|0
  • guzele bakmak sevaptır

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kalçaya zaafı vardır da ondan. Tahrik oluruz :)

0|0
    0|0
  • bılmem her cınsın bı cekıcı yanı var siz neden kaslara bakıosanız bızde ondan oraya bakıoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...