Küçükken cinsel istismara uğramış olsaydınız?

Küçükken aileden yakın birisi tarafından cinsel istismara uğrasaydınız ya da akrabalarınız tarafından, ailenizin diğer fertlerini korumak için susar mıydınız yoksa ne olursa olsun intikamınızı alır mıdınız?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok zekice düşünülmesi gereken bişey istismarın boyutu önem kazanıyor bazen. Eğerki bir şekilde devam edeceğine dair düşüncelerin varsa korkma açık et. Yok bir şekilde örtbas eilmiş ise ve ailenin diğr fertlerinide sıkıntıya düşürcekse vicdanına kalmış. Ama her koşulda dişini göstermeye başla birdeha sana ve çevrendekilere yaklaşırsa kötü olacağı imajını ver derim. ( ve son olarak benim sölediklerim sadece düşünce tabiki yaşamayan bilemez.)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• susardım. geçmiş gitmiş olay. nasıl olsa allahından bulacaktır.

0|0
    0|0
  • Susup örtbas etmeye çalışırsan daha sonraki yaşamında kabus olur. İntikam almak demeyelim de cezası verilmeli. 5-10 yıl hapis midir neyse ne artık. Bağını da kesersin, o kişiyi hayatından çıkarırsın

0|0
    0|0
  • ben çok uğradım. Gelen giden bütün aile büyüklerim çük nerde diyip, pipimi tutup çekerdi. çok zor bir çocukluk geçirdim.

0|0
    0|0
  • onun ben insanlıgını skeyim amk cougu ne olursa olsun anlatrdım

0|0
    0|0
  • uğradım öcümüde çook zevkli haşin gaddar aldım

0|0
    0|0
    • nasıl aldın?

• 2 akrabamın kızı tarafından 4 yıl boyunca uğraddım daha cocuktum o zamanlar sonra ayrıldım onların yanından ve 12 yıl sonra geri döndüm ikiside evlinmiş olanları unutmuşlardı ben unutmamıştım ama önce 5 aylık hamile ablasını sonra küçük kardeşini 1 hafta arayla kocalarının yataklarında siktim haşin olan tarafı anal olması ve aletimin büyük olması artık mutluyum intikam iyidir

• Allahından bulur o.

0|0
    0|0
  • alırdım kestanelerini korumaları gerekirdi:D

0|0
    0|0
  • kimseye bir faydası yok sanırım

0|0
    0|0
  • Ayrıntı önemli-

neyin nasıl, ne sebeple olduğunu bilmekte fayda var, sağlıklı cevaplar için.

0|0
    0|0
  • sölemek en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Anlatmazdım kimseye fakat bir kişi için de tüm ailesini suçluyamazdım . O oldu mu asla orad bulunmama belki de özel bir intikam onun için olablir yaşamak lazım büyük konuşmıyalım yine de

0|0
    0|0
  • susardım..başta anlatmadıysam kimseye sonradan anlatmanın kime ne faydası olur..

1|0
    0|0
    • inş aile fertlrnden biri yokdur su an burda ve snı tanyanlrdan :)))) nasılsa anltmck deyıp :P hörmetler

• işin boyutuna bağlı.. kendimden örnek veriyim ..benim başıma gelse zamanında tabikide anlatırdım birilerine beni koruyacagna inandığım birine çnkü babalar bile bu konuda kızlarını yalnız bırakabiliyolar..ama susupta kalkıp aradan seneler geçtikten sonra konuşmanın ne anlamı var.

• gider direk anneme anlatırdım.

0|0
    0|0
  • Solemezdim heralde

0|0
    0|0
  • Söylerdimm

0|0
    0|0
  • ben sustum adam şu an 70ine yaklaştı ama o günden beri bayramlarda falan asla selam vermedim uzak bir akrabaydı ben ortaokuldayken önünü elletmişti zorla ben bayramda elini öptüğümde

0|0
    0|1
    • çok kötü ya :(

• annem sordu bir keresinde niye elini öpmüyon adamın ayıp diye sevmiyorum o adamı deyip geçiştirdim

• ya bu zor birşey benim akrabamda beni sıkıştırdı ama birşey olmadı olsaydı öldürürdüm onu heralde herşeye rağmen söyle bunu çekmeli

0|0
    0|0
  • bakkaldaki adamın tacizine ugramıştım kçkken yeni yeni idrak edyrm :(

0|0
    0|1
Yükleniyor...