Bu sezon hangi takım kaldırır kupaları?

Sezon içinde çok şey değişir tabi. Ama Fenerbahçe'nin bu sezon da şansı olmadığını düşünüyorum şampiyonluklarda. Fanatik bir Galatasaraylı olmama rağmen çok objektif bakabiliyorum (bu nadidedir bak, ciddiyim) ve objektif bakış açımla da yine Galatasaray'ı kupalarda en yüksek aday olarak görüyorum. Geçen sezon iyi bir grafik çizdi Beşiktaş fakat bu sezon eksiği çok, yer edinebilir mi dersiniz kendine bu sezon yarışlarda?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz toparlanırsa bir Galatasaray'lı olarak ( özellikle orta alandaki boşluğun ve oyun kurucu eksiğinin kapanması gerekecek ) yine en az bir kupa götürürüz diye düşünüyorum, Fenerbahçe bu kafayla zaten sezonun sonunu zor getirecek gibi duruyor, Beşiktaş'a gelince takımın en önemli oyuncularını elinden kaçırmış yaralı bir kuş gibiler, ilk birkaç haftadan sonra daha net fikirler edinebiliriz muhtemelen. Az sonra burası savaş alanına dönecek

1|0
    0|0
    • 3ay

Hahaha yok yok, az dinlensinler istedim savaştan yeni çıktılar malumun :D Bu arada görüşüne katılmaktayım ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• türkiye kupası günlük performansa bağlıdır genelde yani tahmin zor süper kupa ya zaten Şu an yorum yapmak anlamsız lig için bence şu an ağır basan yok sosa ve gomez gitmese banko bjk derdim ama

1|0
    0|0
  • Beşiktaş kaldıracak bol bol

0|0
    0|0
  • galatasaray

1|0
    0|0
  • Fener bu sene dagiticak ya ligden dusmese bari

0|0
    0|0
  • Tabiki besiktasim😑

0|0
    0|0
  • her yerde en büyük takım BEŞİKTAŞ talibiz tüm kupalara

0|0
    0|0
  • hangi bransta onu söylyeceksin ilk sonnra kim şanşlı kim şanssız :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...