Galatasaray ın Kadro Olarak Bu Kadar Guçlenmesini Nasıl Buluyorsunuz?

Geçen sene 2-3 oyuncu dışında kadro anadolu takımı gibiydi ama bu sene.
Lassana Diarra gelirseki gelecek gibi duruyor Türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi on liberosu olur Diarra orta sahada Selçuk, Tolga, Diarra, Josue ve Sneijder fazlasıyla güçlü.
Hücumda Podolski, Bruma ve Eren fevkuladeki ve iyi bir forvet daha alınacağıda söyleniyor kalede zaten Muslera gibi bir isim var böyle transferleri bu yonetimden bekliyormuydunuz?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla geçen seneden sonra artık hiç transfer olmayacak diyordum valla kıyıor paralara transferler iyide o selçuk yok mu o ya takımı yavaşlatıyor o olmasa onun yerine josue forma giyerse uçarız valla he bir de serdar artık giysin formayı ya boşuna mı aldık o adamı

0|0
    0|0
    • 3ay

Harika transferler oldu bu sene

• 3ay

Diarra gelirse Şampiyonluk bizim

• 3ay

bence de selçuk u kulübeye attık mı tamam valla kombine alıp maça giderim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Parayı bol bol dökersen oyuncu gelir , zaten uefa ile papazken oyunculara bu kadar para aktarmak sıkıntı yaratır. Ayrıca kadro bahsettigin kadar iyi değil hala eksikler var

0|0
    0|0
  • Beklerimiz dandik

0|0
    0|0
    • 3ay

Carole iyi ama Cavanda ne yapar belirsiz.

• 3ay

ben caroleuda begenmiyorum digeride sakatlanmış sanırım hala defans sorunu yaşıyoruz gerçi hala ruh yok gibi

• Forvet yok forvet eren yetmez iki tane daha forvet lazım ki eren de bnce yeterli değil onun rine rodalega yi tercih ed

0|0
    0|0
  • Ya Diarrra iyi oyıncu değil ki neden gözünüz de büyütüyorsunuz bu kadar anlam veremeyorum biraz bakın. Ç. rizenin aldığı Flamini Adaboyar daha iyi oyuncular ona bakılırsa.

0|0
    0|0
    • 3ay

Iyi oyuncu değilmi? Saçmaliyosun Diarra 5 tane Melo eder herkesin yorumu bu

• 3ay

Kardeşim bu adam ön libero ne asisti yapacak? Adam geçen sene Fransanin en iyi ön liberosu seçildi kariyeride harika Diarra Turkiyeye gelmiş en iyi ön liberodur nokta.

• 3ay

yav boşver diarra dan bahsediyoruz ya hele bir gelsin selçuk u da kulübeye attık mı tamam bu yıl inşallh şampiyonuz

• üç büyüklerin kadrosu şu an denk kalite ve genişlik bakımından

0|0
    0|0
  • Servet Çetin Emre aşık Song defanssa dursun bence

0|0
    0|0
  • Güçlenmek mi? Güçlenmiş dediğin takım karabüksporu zatzor son anda bir golle ancak yenebildi. Ne güçlenmesi Allah aşkına, hezimetin daniskası gs fb bjk ts hepsini topla takım etmez bizim türk futbolundan.

0|0
    0|0
    • 3ay

Daha takım oturmamışki yeni transferlerin çoğuda oynamadı daha Diarra takıma eklenecek, Sneijder form tutacak ilk 5 hafta ölçü olmaz beklemek lazım.

• 3ay

kardeşim sen hangi takımlısın valla merak ettim şimdi bir de önyargılı davranmak çok yanlış söyleyeim de

Yükleniyor...