Size yapılan şakalar var mı ? Aklınıza ilk geleni anlatırmısınız?

Bizim şirkette moda herkes birbirine şaka yapıyor az önce bende birine maruz kaldım klimayı açmamı söylediler kumandayı saklamışlar bende merdivene çıkıp açayım dedim kapağını açmamla başımdan aşağı sular döküldü meğer bunlar içinde su biriktiğini biliyorlarmış sadece bir kurban aramışlar o şanslıda ben oldum şimdi intikam zamanı sizin fikirleriniz var mıofis ortamında yapılabilecek şakalar söylermisiniz?

1|0
92

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Eenemmm kıyaamam sana : (

Nasıl şaka yapmış onlar öyle ya hasta olursun falan :(

Ahahaha abi o değilde harbiden süper şaka olmuş he.. :)

Bende çook şaka yaparım etrafa maksat gülmek işte <3

2|0
    0|0
  • bende balik ekmek yicemiz gun aaa bak kus geciyo diye ekmegin icine oyuncak balik koymayi dusunuyorum nasil ama ^,^

0|0
    0|0
    • :DDDDDDDD süper ama söylemeseydin keşke artık biliyorum

• ahahahah ceplerine sıkıştırmak mı çok iyiymiş boşver çantayı .dDDD

• temam o zaman :D

• şakadan hiç hoşlanmam ,herkes bilir bunu ve bana şaka yapmaktan korkarlar..

Bazen şakalar kötü sonuçlara yol aça biliyor o yüzden hiç benim işim olmaz şakayla

0|0
    0|0
  • oturdukları yere yapıştırıcı sür :D

0|0
    0|0
  • SINAV İPTAL:::

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.ben nedense hiç sevemedim , özellikle bu türden olanları.

0|0
    0|0
  • kötu olmuş be beberuhi :D ama sana yardım edemeyeceğim sanırım :))

0|0
    0|0
  • :)) ahahhahahah geçmiş olsun iyi olmuş sanaaaa az bile öğlen ekersin beni heeeee :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi gece cep telefonuma 155 olarak arama geldi adam karakola çağırdı karakola gidiyordum hiçbisorun olmadığı için rahat gidiyorum yoldada beni kim çağırsın karakola diye gidiyorum:D sinirliymde.sonra beni karakola çağıran kişi karakola varmak üzereyken yanlış anlaşılma oldu gelmenize gerek yok dedi.ordan geri eve gittim bide.sonra bende ertesi gün.arkadaşlara anlattım meğer arkadaş bendeki telefona isminin 155 olarak kaydetmiş.sonra o aqç eve kadar kovaladım .ertesi günde küstüm 3 - 4 sene geçti dahada konuşmuyoruz:D

0|0
    0|0
  • şaka mı ? böyle şakamı olur be abicim hemde iş yerinde. vururum ağzına iki tane osinirle

0|0
    0|0
Yükleniyor...