Türkiye'nin en büyük futbol kulubü sizce hangisi?

Türkiyenin en büyük futbol kulubü sizce hangisi? nedenlerinide yazarsanız sevinirim

Güncellemeler:
108 senelik muhteşem tarihi kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarılarını müzelerinde rakiplerinin 2 katı fazla kupası olan Türk sporunda ilk ve teklerin takımı var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı ülkesinin medar-ı iftiharı UEFA ve SÜPER kupa sahibi dünyanın en büyük taraftar guruplarından birinin oluşumu UltrAslanın gururu 1481 den beri kültürün simgesi 1905 den beri sporun beşiği anlı şanlı GALATASARAY

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun tartışması dahi abesle iştigal.

Kimin müzesinda daha çok kupa varsa büyük takım odur.

0|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Galatasaray.Nedenlerini yazmaya bile hacet yok.Bilenler bilir.Galatasaraylılara selam!

0|3
    0|0
  • Tabiki Galatasaray.

0|3
    0|0
  • biz hepinizin babasıyız öpün elimizi 110 yaşındayız:)))

0|2
    0|1
  • Fenerbahce

0|0
    0|2
  • beşiktaş :)

0|0
    0|1
  • Tartışmasız Galatasaray <3

0|2
    2|2
  • fenerbahçe ama galata saray olur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Akçaabat Sebatspor

1|2
    0|1
  • siz futbol kulübü olarak anılabilirsiniz sıkıntı yok Biz spor kulübüyüz her dalda her branşta zirveye oynarız bir sene 14 olup bir sene 1.olmayız hersene şampiyonluğa oynarız bunların karşına yazılabilecek tek takım var benim söylememe gerek yok herhalde

not: 5 bir yerde desem anlarsınız herhalde

0|2
    0|3
    • sizi Türkiye kupasında 5-1 yendiğimiz maçımı kast ediyorsun?

• işte kulup olmak branş olarak ayırmak değildir siz futbol kulubüolmaya devam edin siz en büyük futbol kulubu olun biz en büyük spor kulubu olalım bana uyar

• en büyük spor kulubünüde tartışalım bir ara şimdi hazırlıksızım

• Büyük takım =Aldığı kupalar

0|2
    1|1
  • en başarılı olan tartışılır ama en büyüğü Beşiktaş.. :)

1|3
    0|2
  • Cevabını kendin vermişsin zaten güncellemende.

Galatasaray elbette. bunun tartışması bile olmamalı

0|2
    1|3
    • kopyala yapıştır yaptım bir yerde okumustum hoşuma gitti ama bide rakipleri dinlemek lazım

• güzel yazı ama.

gelirler şimdi merak etme :)

• Galatasaray

0|3
    1|2
  • Galatasaray desem nedenlerini yazmama gerek var mı sence :/

0|2
    2|2
  • fener tabiiki, adı konamaz puhaha...

0|1
    0|2
  • peki barcelona mı real madrid mi?

0|0
    0|2
    • madridin büyüklüğünü kabul ediyorum ama benim için Galatasaraydan sonra barca gelir merak etme az kaldı madridede yetişmesine barcanın

• KUŞKUSUZ FENERBAHÇE!

1|1
    0|6
  • Beşiktaş, çünkü diğer takimlar kupa kazanırken BJK kalplerimizi kazandı

0|0
    0|0
    • büyüklerden en az taraftarı olan kulüp bjk o yöndede gerdesiniz

• Türkiyenin en büyük futbol kübü Galatasaraydır ama en büyük spor klübü değildir.En büyük futbol klübü tarihteki ve şimdiki başarılarıyla belirlenir.Tarih olarak bakıldığında da hiç şüphesiz Galatasaraydır bana göre :)

0|0
    0|0
    • peki en büyük spor kulubü hangisi?

• 2 sene öncesine kadar fenerbahçeydi.çünkü futbolda,basketbolda(bayan-erkek),diğer branşlarda ezici üstünlüğü vardı.Ama şimdi branşlardaki üstünlüğünü kaybetti.Yani şuan en iyi spor klübü yok bence.Çünkü dağılmış durumda her takım belli branşta üstünlüğünü koruyor

• hmmm bunları bir araştıracam bütün kulüpleri kapsıycak tabi :)

• başarı olarak gs tabiki ama maddi anlamda fenerbahçe taraftar olarakta biz carsı alayına karsı

1|1
    0|1
  • MEGALOMAN: Megalomani ya da büyüklük hezeyanı ya da büyüklük kuruntusu, kişinin kendisine gerçekle uyuşmayan üstün nitelikler yakıştırmasıdır. Derin bir ruhsal sorunun belirtisidir. Megalomani, kendi başına bir hastalık değilse de oldukça şaşırtıcı bir psikolojik durumdur.

0|0
    0|2
    • evet tıpkı fb nin kendi büyük bir futbol kulübü yerine koyması gibi katılıyorum sana

• kusura bakma ama fb mi gs mi desen fb derim

• çok normal :) fbjk kardeşliğini herkes biliyor ama unutmayın sadece bir tane 1. var oda Galatasaray diğerleri 2. lik için savaşır

Yükleniyor...