Haksız mıyım gençler?

bir kadınla birlikte yaşıyorum.flört ettiği ama hoşlanmadığı bir adam vardı. adam benim yakın arkadaşımdı. bu evimdeki kadının sevgilisi 20 gün bizde kalmaya geldi. o sıra da arkadaşım bu kadını aramış. kadın telefonlarına cevap vermemiş, beni aradı noluyo diye, ben de evde misafir var gidince arar seni dedim. neyse yine kadının sevgilisi evdeyken biz üçümüz buluştuk. kadın yanımızdan erken ayrıldı. bu benim arkadaşım adam da kadının yine bizi kıskanıp tribe girdiğini düşündü. bana sordu. başta idare etmeye çalıştım sonra söyledim bizle alakası yok evde bekleyeni var diye. tabi araya mesafe aldı. şimdi ben bunu söylemiş olmakla haksızlık mı etmişim kadına? adamla ortak kararımız sonucu kadının bunu söylediğimden, adamın bildiğinden haberi yok.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ortaya çıktığında kadınlar erkeklere söyletiyo kim ne demiş,

senin söylediğin ortaya çıkacaktır, hazırlıklı ol bence.

bu tip şeylerde aranızda halledin ben karışmam, bişey söylemem deyip kestirip atmak en güzeli, yoksa bir tarafa karşı kötü oluyosun illaki.

0|0
    0|0
    • ortaya çıkmayacağından eminim.ben istemedim söylememesini.adam ısrar etti bildiğimi bilmesin diye.

• yok intikam alacak bir tip değil.intikamı elinde patlar o da bunu biliyor.sanırım benden hoşlanmaya başladı bir zamandır da.pff

• o zaman kaybetmek istemiyordur bişey çıkmaz,

sanada ilgisi varsa zaten ooo ağzını açmaz :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadın muhtemel kendine stepne tutuyormuş. Sonuç olarak iki tarafta senin arkadaşın, ileride yaşanacak bir problem sonrası suç senin üstünede atılabilirdi. Bence doğru olanı yapmış ve maymunun gözünü açmışsın. Bu tür olaylar çok yaşanıyor sonuçları bazen kötüde bitiyor sen kötü bir sonuç olmaması için doğru olanı yapmışsın gönlün rahat olsun.

1|0
    0|0
    • aman bana bir şey olmasın da.

• Be Ablacim ne aracilik yapiyon arkadasin belliki umrunda degil sen neden umursuyosun klavuzu karga olanin simdi anladin hata yaptigini bu lafimi duyunca iyilikten nesli tukenen esek arisi bile dogmuyo artik dikkat ablam

0|0
    0|0
    • ay ben neye aracılık yapmışım?

• Ustume iyilik saglik sen git adama evde misafir var de sonra neye aracilik yaptim de niye gambazladin evde birinin oldugunu neden ha sinirlendim ya :/

• ne biliyim ayol,sordu söyledim

• merhabalar.

abla havalar iyiymiş diyorlar. ( anlamadı)

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...