Squat yapıp faydasını gören var mı?

Yapıp da faydasını gören oldu mu? Ben de yapıyorum bir hafta oldu devam edeyim mi sizce?

0|1
21|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir ara fitness yapıyprdum o zaman squat yapıyodum. Zorluyor ama hissettiriyor faydalı olduğunu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squat çalışma sürecimin 3. ayındayım faydası çok büyük fiziğim güzelleşti çok zayıftım. Şekillendim kesinlikle öneririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet faydası çok

0|0
    0|0
  • en verimli hareketlerdendir ya da kilolu biri olduğum için o cüssenin verdiği basınçla aşırı gelişmesindendir

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım.

0|0
    0|0
  • çok kişi fayda görmüş

0|0
    0|0
  • 1 hafta gibi bir sürede o fitness modellerinin senelerce uğraşıp yaptıkları popoya sahip olamadıysan bu squad yapılmaz bence.

0|0
    1|0
  • sanırım hareketi doğru yapmıyorsun squat nasıl yapılır diye araştır doğru şekli ve ağırlığı doğru belirlersen gelişimi görürsün

0|0
    0|0
  • O neymiş Bar yap koşu yap dambilla çalış ha olmadi Yaz internette Askeri eğitim diye Tufekli Tufeksiz Hareketler 6 ayda bomba gibi olmasan Ben de Adam deyil 1km Kosar ken 3km 5km bana misin demen.

0|0
    0|0
    • 3ay

ben kilo vermek istiyorum kilom ve boyum orantılı sadece kalça egzersizleri istedim

• 3ay

Boyun ve kilon orantili diyorsun Vücut Yağ oranın % 10 olmalı senin kalcan büyük değil kasların gevşek sikilasmasi lazm.

• 1 hafta yapmışsın, nası fayda görüceksin?

0|0
    0|0
  • zormu yapmak

0|0
    0|0
  • Düzenli yaparsan görürsün tabi ki

0|0
    0|0
  • yapmadım

0|0
    0|0
  • Bennn

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum ama faydasını etraftakilerde görüyorum, güzel şey squat :D

0|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
  • Yap tabi sonuçta faydası illa vardir

0|0
    0|0
  • o ne

0|0
    0|0
  • faydası görülmez olur mu ya

0|0
    0|0
  • faydasımı gördük

0|0
    0|0
  • squat yapıp faydasını görmeyen oldu mu desen daha doğru olurdu

0|0
    0|0
  • Olculerin ne kalcan zaten buyukse yapma bnce ozelden yardmci olabilirm

0|0
    0|0
  • tabiki yarar hemde çok önemli olan istikrar

0|0
    0|0
  • Ben gördüm

0|0
    0|0
  • suratıma yapıyorum işe yarıyo
    http://i.hizliresim.com/1Nkg2j.jpg

0|0
    3|0
    • 3ay

evet seyime benzemis

• 3ay

hadi işine

• 3ay

:) sende işine götsüz seni

Kızlar Ne Diyor 20

• Sabır lazım bu iş için ve doğru faydası var ancak en az 45 gün ve üzeri ve düzenli...

0|0
    0|0
  • Hergün 40 set yap işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Gördüm. daha çok erken 1ayın sonunda kendini belli eder ağırlıkla yaptığın sürece

0|0
    0|0
  • 1 haftada ne gibi bir değişiklik bekliyorsun ki? Devam et. Bir aydan sonra farkedilecek bir değişim olur.

0|0
    0|0
  • Sen 1 haftada faydasını gördün mü? :)

0|0
    0|0
  • başladıysan devamını getir tbki faydası var sarkık kalçlrdansa kalkık olması en güzeli

0|0
    0|0
  • Gördüm

0|0
    0|0
  • Canım squatı yaparken dumbel veya ağırlık kaldırki faydasını göresin ben mesela 3 kg lık la squat yapıyorum eğer squatın faydasını görmek istiyorsanda şekersiz çay iç şeker ihtiyacını bitter çikolatadan karşıla :)

0|0
    0|0
  • E yani tabiki gaydadi oluyo

0|0
    0|0
  • Et et faydali bayaaa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle devam et! Sana tavsiyem, hergun aynı hareketleri yapma, bu işe yaramaz. gün aşırı yap. yapmadığın günlerde yürüyüş, koşu ya da bisiklet gibi kardioegzersizleri yapabilirsin..

0|0
    0|0
  • ben faydasını görmedim doğrusu 5 ay yaptım :)

0|0
    0|0
  • Bacaklarım falan çok ağrıyor ust kısımlar popo sertleşiyo falan yararı çok yap ben yapıyorum bacak kası falan olur Yokuşu falan daha rahat çikar sin ama ilk günler agrır merak etme yapmaya devam et

0|0
    0|0
  • ooooo nasıl hemde

0|0
    0|0
  • Yapmayı planlıyorum. Zor mu?

0|0
    0|0
  • en az 3 ay devam et

0|0
    0|0
  • bu hafta ıkıncı haftam 50 ıle basladım bugun 95 yapmam lazım bır aydan sonra etkısını gorursun

0|0
    0|0
  • Daha erken ben biraktim

0|0
    0|0
  • Ben yapmistim bir ara ama ağırlıkli yapmadim biraz faydasi var evet

0|0
    0|0
  • Yapmama gerek yok. zaten öyle bnim yapilmis gibi:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...