Zirvede bırakıp başka takıma mı gidersin; yoksa aynı yerde devam mı edersin?

Farzet ki teknik direktörsün. bir takımı aldın ve 3 sene üst üste şampiyon yaptın. 3. yıl, lig şampiyonluğuyla birlikte lig kupasını ve Şampiyonlar Ligi'ni de kazandırdın.

şimdi başlıktaki soruya bir kez daha dönebilirsin :)

Güncellemeler:
özetle;

Mourinho musun; Ferguson musun :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ferguson'u hep taktir ettim ama doğru bulmadım hiç yaptığını..

Zirvede bırakır başka takımlara giderim.. Mourinho gibi :)

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zirvede bırakmayı isterdim ama klüp ve taraftarlar gitmemi istemezlerse biraz düşünürdüm:))

0|2
    0|1
    • ne güzel. amatör bir ruh taşıyorsun sen o zaman :) şimdilerde pek kalmayan

• kesinlikle öyle,şimdilerde pek kalmayan irade evet:)

• gerçekçi :)

• Aynı yerde devam ederim.

0|1
    0|0
  • Mourinho olurum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne Mourinho ne Ferguson.varsa yoksa Yılmaz Vural

her sene faklı bir takımı düşme potasında can çekişirken süperman gibi kurtarırım :)

2|1
    0|1
    • seninki de aslında Mourinho'ya giriyor :)

tek fark; şamp. ligini kazanmıyorsun da, mütevazi bir takıma şampiyonlukla eş değer başarılar kazandırıyorsun. yeni limanlara yol alıyorsun :)

• süperman kral :))

• ama hep yanı hazin son.''güle güle yılmaz hoca '' :(

• Eğer dediğin gibi bir başarı sağladıysan kafidir yeni yeter bence bu kadar. Çünkü zirvede bırakıp ayrılmak var birde boka sarıp bırakmak var. Hakan Şükür bunun bir örneğidir. Türkiyede kral oldu gol kralı oldu herkesin sevdiği oldu ama ne yaptı sonra İtalyaya falan gitti rezil oldu. Kral lakabı oldu mu sana Torinolu Şaban. İşte bu yğzden zirve de bırakmak en güzeli.

0|1
    0|0
    • Hakan'ın futbolculuğuna laf yok :) bana göre Türk futbolunun efsaneleri arasındadır. karakteriyle, futbolculuğuyla dört dörtlük adamdır.

Bir de şöyle bir durum var. Hakan aşırı duygusal bir insan. uyum sağlayamadı yurt dışına. aslında ayrı bir soruda konuşulkacak şeyler bunlar, konu dağılacak.

tekn. direktörlük hususuna gelrisek. katılıyorum görüşüne; bence de zirvede bırakmak en iyisi.

• Zirvede tamamen bırakırım yorumcu olurum .D

0|1
    0|0
    • ama yaşın henüz genç, enerjin yerinde :)

• zirvede bırakan bir isimdi morinho ama madritte tutmadı

0|1
    0|1
  • yılmaz vuralım

0|1
    0|0
Yükleniyor...