Kapat

Fikret ormanın fenerbahçe için fernandes cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Manuel Fernandes'in hiçbir şekilde takımdan ayrılmayacağını vurgulayarak, "Fenerbahçe'ye ancak kafede oturmak için gidebilir" dedi.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence yönetimle fernandes arasında inatlaşma var bu beşiktaşın kaybı olur hazır satabilme imkanı varken satmalı yoksa elinde kalır oynayamaz boşuna para verirsin Örnek Q7

0|1
    0|2
  • Borc bataginda yasamaktan mutlu olduklarini ifade etmek istemis sayin baskan

0|1
    0|1
  • basına tokat gibi cevap olmuş

0|4
    0|1
  • eğer Fernandes gitmek istiyorsa Fikret ormanın böyle demesi yanlış.Oyuncu istiyorsa bırakçaksın.Zorla güzellik olmaz bence

0|1
    0|2
  • Lafı gediğine koymuş bravo doğrusu

0|3
    0|1
  • Fikreti günahım kadar sevmem ve ben koyu BEŞİKTAŞlıyım ama bu lafı doğru . Fenerbahçelileri cinconlulardan ayırıyoruz akıllı olsunlar ortamı germesinler yoksa haziranda Adalı gelirse azizi bile satın alır

0|2
    0|2
  • bu cevap kalıbı eskidi artık ya bugüne kadar bir sürü oyuncu için kullanıldı. Ama eğer kadıköyde oynamak istiyolarsa fernandes konusunda kolaylık sağlayacaklar mecburen.

0|2
    0|3
  • Kayserispor da amrabatı kimselere satmayacağız demişti. fernandes fenerbahçede oynamak istediğine göre fiko mecbur razı gelecek

0|0
    0|4
  • Oyuncu gitmek isterse gider. Fikret Orman eğer satmazsa seneye bedava fenere gelir fernandes

0|0
    0|0
  • bu cinconların fb takıntısı nedir böyle anlamadım

0|1
    1|0
  • Galatasaray istemediği sürece takımında kalır

0|2
    0|5
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Fernandesin takımda kalacağını düşünüyorum,adam satmayacağız diyor ortamı germeye gerek yok :))

0|3
    2|4
  • Böyle dedi ya çok güleriz biz:)

Bır Galatasaraylı olarak Fernandesin FBye gitmesini istemem takımın hali yaman bilirsiniz işte.

1|0
    0|0
  • Doğru demis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...