Cimri erkekleri çekiyor muyum anlamadım gitti!

Öncelikle soru değil de akıl alıcam sizden, baştan belirtiyim.

Ben cimri erkekleri çekiyor muyum anlamadım gitti. Demiyorum ki bana paralar harcasın, hediyeler alsın vs. ama yıllardan beri kabul görmüş bir erkek profili vardır ne biliyim hesabı ödeyen, centilmen, arada bir sürprizler yapan falan. Şöyle bir bakıyorum da nerede hafifmeşref kız var sürekli hediyeler, evden alınıp eve bırakılmalar, elini cebine attırmamalar falan ama bana gelen erkekler bunların tam tersi. Acaba beyler 'yatak' düşüncesi olan kadınlara keseyi açıp, sevdikleri kadınlara mı cimrilik yapıyorlar?

Başıma gelen şeylerden bu sonuca vardım; misal adamın altında yüz bin liralık araba var bir kere evime bıraktı beni 10 kere arkadaş ortamında harcadığı 30 liranın lafını yaptı, yemek yemeye gidiyoruz hesap gelince ortadan kaybolmalar ya da benim şuyum şuyum vardı ne kadar gibi söylemler, zoraki şekilde benim evime 2 saat uzaklıktaki yere sinemaya gidip akşam 9-10da evime tek göndermeler ve daha niceleri. Ben demiyorum ki tüm hesabı karşımdaki ödesin ama en azından o yemeği ısmarlıyosa ben de kahveleri ısmarlarım ya da tam tersi ve bu işlerin bir adabı olur. Ben niye böyle hödükleri çekiyorum ya

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• senınle ılgılı bı durumdur aslına bakarsan çoğu erkek centılmen değilsede elınden geldığı kadar centilmen olmaya çalışır tabı sevıyorsa bıde şöyle bı durum var ınsanların davranışlarını yonetmekte bıraz senın elındedır aslında senın ona nasıl davrandığın kendını nasıl gösterdiğin vs de çok onemlıdır değer vermiyorsan o saatte gönderebılırsın şahsen eğer sevıyorsam kendım bırakma şansım yoksada alkol vs. bıldığım bı taksıcıyle gönderirim mesafe farketmez ama ulu orta bırakmak yakışmaz hesap konusunda senın maddı gucun cok daha fazlaysa yuksek rakamları odemende sakınca yok parası olmasada netıcede oyle kabul etmış seçmışsındır veyada onun standartlarını aşmıcak şekılde hareket edersiniz olur bıter ha ama maddı durumu ıyıde sana odetmeye çalışıyor zoruna gidiyorsa para harcamak burda art nıyet ararım kurnazlık yapıyordur kendını çok ıyı bı halt sanıyorda olabılır gene onu boyle yapan bı kaç kız olmuştur boyle adamlara prim vermemek gerekır hatta ders vermek daha doru olur.30 lıranın konusu oluyorsa bılmıyorum cımrıysen ya da paran yoksa karıyla kızla ne işin var demek lazım,erkeğin odemesı normaldır aslında kızda arada ufak tefek jestler yapabılır on kerede bı kere lavaboya gittiğinde falan odedım denebılır (yapmasada duşunmem kendı içi rahat edıcekse)onun dışında zaten odetmem hoş olmaz etraftakıler içinde bılmıyorum dığerlerını benım fikrim bu

0|0
    0|0
    • alttakı elemanında nıckınden zeka sevıyesını tahmın etmış olman gerekırdı boş bı polemık

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu kiz parayi sevmez gibi bir imaj yarattin zanirim

0|0
    0|0
    • iyi de tamamen ilişkide kadın-erkek rolü yer değiştirmiş oluyor ve bu erkekler ortalıkta ben adamım diye dolaşıyorlar bir erkek bunu nasıl kendine yakıştırır anlamıyorum

• Herkes kendine yakisani yapiyo erkeklik kavraminida esnetmisler biraz sanirim :)

• :)) ALLAH da seni guldursun sevgili arkadaşım bu senın sectiğin kişilrn erkek görünmlu yureğinde zerre kadar erkeklık karakteri bulnmayn isnslrı secyo oluşnla alaklı ben hc bizman bir bayana ne hesap ödttririm nede evine akşam vaktı yalnz gönderirim geniş mezhep insan değilz çok şukur

0|0
    0|0
    • ben mi çekiyorum anlamadım ya hep böyleleri denk geliyo

• çekmiyosunda sen gelenlr içinden ölelerini beğeniyosun bence tarzını değiştir o beğendiğin tiplerde iş yok anla bunu artık :)

• Yani hesap olayı ortadan kaybolmalar iyi değil tabii arada sırada hediye vs. ok ne bileyim sende bir şey var demek ki.

0|0
    1|0
    • işte neden onu anlamıyorum çok şükür milletin parasında gözü olan biri değilim ama bu davranışlar da koyuyo yani

• Şans diyorum ben buna başka bir açıklaması yok ki bu işin.

• sende fakir oğlana git 100 binliralık arabası olan adamlara gitme demek sende de bişe var

0|1
    0|0
    • orda örnek verdim. parası olmaması önemli değil gerekirse sahile gidip bir çay da içerim ben. yoksa gıkım çıkmaz benim bahsettiğim cebinde varken harcamaya korkan erkekler.

• yaa onlar zaten zırpo onlara nefes tüketmem ben gereksizler çünki

• öyle hödükler erkek değil

0|0
    0|0
  • demekki sana eğlenmelik tipler mi denk geliyo ne

0|0
    0|0
  • :D ben alıyordum hediye kız arkadasıma sevmeme rahmen gönlü olsun diye :D artık snnkileri bilmem

0|0
    0|0
  • Özetlermisin .

0|0
    0|0
    • hayatıma giren erkeklerin bir yere gittiğimizde hesap gelince 'benim şuyum şuyum vardı ne kadar' diyecek kadar hödük olmaları örnekleri ve cimri erkekleri çekiyor oluşum

• Bunlar yatakta da öyledir. Benim bir tane erken boşalmam bir tane de kullanılmış prezervatifim vardı ne kadar tuttu acaba.

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim Sevgilim Ya.. Yesin İçsin..Evede Ben Bırakırım..Ne Olucak.. Sonuçta O 30 Tl Kolay Kazanılmıyor O Araba Hergün Babadan Ne Dil Dökülerek Alınıyor Biliyomusun.. Hayat Çok Zor Onlar İçin Hak Ver.. :))

0|0
    0|0
    • yaa bizim 60 tane evimiz var diyip her gün istinyelerde arnavutköylerde takılıp araba da kendi üstüne olunca hayatın ona zor olduğunu düşünmüyorum inan.

• Vay Görmemiş Ayı Vay.. Sana Bunlarımı Söyledi.. :))

• baci baci Aynı dertten müzdaribim gel buluşak diyor gidiyorum param yok bu sefer sen öde diyor ertesi buluşmada buluşalm diyor tamam diyorum yazıo ama param yok neyse buluşmayalım ..napmaya çalışıyolar :

0|0
    0|0
    • ahh bir anlasam. ya paran yoksa da fark etmez sanki dünyayı istiyoruz biz. sahile gidilir bir çay içilir bir simit paylaşılır gerekilirse ama bence onlar bizi salak yerine koymayı iş edinmişler kendilerine.

• onada parası yokmuş bende bıktım artık soğuyorum mesela bir yere gittik para verdim ye diyo

• valla bir erkek 'param yok'u diline bu kadar pelesenk ediyorsa cidden kendinden soğutma amaçlıdır. verdiği 10 liraya üzülüyolar terbiyesizler ya

• kesinlikle çok haklısın,

0|0
    0|0
    • ama napıcağımı bilmiyorum

• aslında onlarları sen çekmiyorsun ,böyle erkekler çok az kaldı..şimdikiler hepsi cimri

Yükleniyor...