İşiniz iyi maşallah, peki içiniz?

bir çokları kendini işiyle ya da sahip olduklarıyla tanımlamaya çalışır ve böylelikle var ederler kendilerini.Oysa sen işin değilsin,giydiğin ayakkabı yada üzerindeki marka da değilsin.kimsin seeen?çık dışarı:)

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Romantik diyorlar, bilemedim. Deney yapmam gerek emin olmam için :)

ama hüzünkovan.. aklıma bak hüzünkovan kuşunu getirdin. Hüzmün kovuldu. Dışım içimden gelir, yani gölgem kendimden. Aşktır ölümden güzel olan, bak ve gör yaşam düşlerdedir.

içim bu, "aşktır ölümden güzel olan"

Her ne kadar azıcık geçmiş gibiyse de içim, böle hafif melankolik de olsa, ne işim ne malım ne para, ben sadece yüreğim kadarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İnsanı yücelten omuzundaki rütbeler değil, yüreğinde ve fikrinde namusu gibi koruduğu düşünceleri idealleri ve yaşamışlıklarıdır. Ben "bu" oldum demek "bu" ne kadar yüce bir şeyse de kibirden gelir. Asalet ancak yürekte ve davranışlardadır kanımca..

2|0
    0|0
  • Ben kim miyim ? Beni üzenlerin vicdan azabıyım. Beni sevenlerin yaşam kaynağıyım. Benden nefret edenlerin içlerinden çıkaramadıkları kurşunum. Üzdüklerim için olmaması gereken bir hatayım. Bana güvenenler için yaslanılacak bir çift omuzum. Beni bilmeyenler için muammayım. Dışımı görenler için et ve kan, içimi görenler için özel olanım ben...

1|0
    0|0
  • İnsanların işleri gelip geçicidir her zaman. Ne an ne olacağı belli olmaz ki bugün çok iyi bir işe sahip ken yarın yerle bir olabiliriz her zaman... Ama işte içi önemlidir insanın hiç değişmeyen güzel dünyası orasıdır.

1|0
    0|0
  • Vallahi bence imse kolay kolay benim içim çok iyi kalbim çok temiz dememeli.Allah bilir onu.Başkaları takdir etmeli birinin içinin iyiliği takdir edilicekse kendi değil

0|0
    0|0
  • Valla içimiz iyi, işimiz kötü derler bak sonra :)

0|0
    0|0
  • Güzel bir entry : ))

Kimine göre iyi bir dost, sırdaş,

kimine göre iş bilen, biraz ukala,

kimine göre mükemmeliyetçi, ketum : )

kimine göre biraz kindar, kötü : )

0|0
    0|0
  • elma dersem çık, armut dersem çıkma diyorlar ya hep, öyle tipler renk körü olduğu için tat alma duygusu gelişmediğinden hep armut duyuyorlar hiç çıkmıyorlar dışarı..

0|0
    0|0
  • işim güzel bende iyim

0|0
    0|0
  • sorunda ne kastettiğini anlamadım fakat işim benim herşeyim. emekli olmak için başka yol yok .

0|0
    0|0
  • kendini doğada bulan meczup biriyim ben.

0|0
    0|0
  • Iyiyiz allaha çok şükür.

1|0
    0|0
  • harikasın süper yorumlamışsın..

0|0
    0|0
  • Bencil bir cocugum hala

0|0
    0|0
  • işim yok içim OK. en iyisi

0|0
    0|0
  • İçimiz çürümüş bizim.

0|0
    0|0
  • işim kadar içim de iyi olsaydı burada olmazdım emin ol

0|0
    0|0
  • ''Şöhret sahtelerin yegane marifeti, marifet ise sahicilerin yegane şöhretidir"

0|0
    0|0
  • kibir be arkadaş içinde kibir olmayan kişinin mevkii ne olursa olsun adamdır

0|0
    0|0
  • Mecburen kişiliği işine göre değişir

0|0
    0|0
  • içimde iyidir herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• işim içim birdir benim

0|0
    0|0
  • işimde içimde bende iyi olmaya çalışıyoruz :)

0|0
    0|0
  • fazla ve gereksiz mütevazi..herşeye rağmen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...