Yazın babet giymeyi seviyorum ama..

ayağım çok çabuk terliyor haliyle hava sıcak zaten önü kapalı babetin içinde ayağım terliyor bu sefer, bunu önlemek için bir çözüm yolu var mıdır?

babetler için çorap var da giyince görünüyor o çorap ben görünsün istemiyorum :/

sizde de aynı sorun oluyordur eminim ne yapıyorsunuz böyle bir durumda?

Güncellemeler:
beylere teşekkür ederim cevapları için :) ama keşke bikaç tane de kız yazsaydı bişeyler yaa :/

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• sizin kullandığınız babetler genelde bez olduğu için terletebilir .size tavsiyem kısa topuklu ayallabı giymen olur .deri ayakkabı olduğu için terleme fazla olmaz .

link

link

link

link

link

1|0
    0|0
    • 3. ve 4. güzelmiş de fiyatları da güzelmiş bunların :D ama yine de teşekkür ederim önerin için, böyle bir ayakkabı hiç giymedim daha önce fakat yine de deneyebilirim :))

• rica ederim . yakışacağından eminim .inşallah güzel bir yaz olur sizin için

Erkekler Ne Diyor 12

• Dediğiniz gibi socket çorap tercihe edebilirsiniz ya da koku önleyici ayak bakım kremi de kullanabilirsiniz...

1|0
    0|0
  • Babet ve corap :D tam bir kezbanlik ornegi >D

0|0
    0|0
    • ya sen o çoraplar nasıl bişey biliyor musun ki böyle kezban dedin hemen :D kezban falan değilim ben halla halla :D kısacık o çoraplar üstü açıktır babetten görünmesin diye ya :D

• kezban de önce sonra gül ver hıh :/

aman neyse kabul edeyim bari :d teşekkür ederim :)

• Lutfetti kucuk hanim :) :P

• ayak için özel kremler var onlardan kullan.

0|0
    0|0
  • boş ver terlesin sen giy bayana yakışıyır

0|0
    0|0
  • yoo görünsün hoş olursun

0|0
    0|0
  • babet giyme açık yazlık ayakkabı giy yazın açık ayakkabı giy bence.

0|0
    0|0
  • kızların ayagı normalde çok kokar babet giyince zaten o kızın yanına yaklaşılmaz

0|0
    0|0
  • aynı dertten muzdariibiz :P

0|0
    0|0
  • Du z taban olursun kIzz :o)

0|0
    0|0
    • :D 10cm topuklu mu giyeyim kardeşim? :P

• Parmak arasi giy bide dovme yaptir ayaklarini operler :P

• Ne kadar güzel bişey işte :O

0|0
    0|0
  • Pudrala ayaklarini, oyle giy.

0|0
    0|0
  • Terli ayakları severim

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Babetin bu olumsuz yönü nedeniyle ben de ısınamadım bir tane heves edip almıştım ama attım kenara sandaletlerimle mutluyum

0|0
    0|0
    • evet sandalet giymek gerçekten güzeldir, ben giyemiyorum ama ameliyat olmuştum ayağımdan yara izleri duruyor daha ondan babet giymek durumundayım..

• ilginç bir fikir :D deneyebilirim belki öyle ilginç olan ne varsa hep denerim zaten :P

• Hehe belki işe yarar :p

• bırak babet giymeyi yaz geldi sandalet giy ohh mis gibi havadar :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...