Neden zayıflayamıyorumm?

Kilo vermek istiyorum, diyet de yapıyorum ama kilo veremiyorum. Çok da yemiyorum ama kilo veremiyorum! Spor da yapıyorum olmuyor..

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yeteri kadar yapmıyorsun veya şu an kendini kandırıyorsun aslında çok yiyorsun az yürüyorsun spor yaptığını sanıyorsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• metobolizman yavaş çalışıyordur muhtemelen sorun burdan kaynaklanıyordur bir ürün tavsiye edebilirim arkaşadımda kullanıyor onda etki gösterdi ama yinede fazla kilo vermeyi düşünme maksimum 5 6 kilo bilemedin 10 kilo verirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir. spor yapmadan kilo veremezsın bunu unutma

0|0
    0|0
  • Koşmayi dene

1|0
    0|0
  • Kilolu değlsn virgül

1|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmeli ve tahlil yaptırmalısın

1|0
    0|0
  • Sabret eninde sonunda zayıflayacaksın. 😊😊😊

1|0
    0|0
  • Demek ki g*t göbek sıkıntılı senin.

1|0
    0|0
  • Spor ve diyeti aynı anda yapman gerek.. Bir diyetisyene git bence

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Etlisin butlusun mutlusun kime ne?

1|0
    0|0
  • sal gitsin o zaman

1|0
    0|0
  • Tiroid'ine bir baktır ya da şekerine belki de hormonsal bir şeydir

0|0
    0|0
  • İnsülin direnci olabilir.

0|0
    0|0
  • Metabolizman yavaş çalışıyo olabilir, hormon bozukluğu olabilir. bir doktora git hormonlaarına baktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...