Proteın tozu kullanmadan vücut geliştirme

gelişim çokmu yavaş olur sağlığa zararları hakkında şüphem var. kımılerı zararlı degıl dıyor kımılerı zararlı diyor

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evet oldukça yavaş oluyo. Hatta zaman zaman mevsimsel geçişlerde filan zayıf düşe biliyosun. Lakin pro tein tozu kullanma çünki bağlayıcı maddesinin domuzdan elde edilen bir madde olduğunu duymuştum. Yerine bitkisel enerji içeceği desteği al. Hatta sana bir tane hemen öneriyim.

Bunu 3 günde bir uygula

- 1 çorba kaşığı bal (Bu senin tat duyuna göre değişir.)

- 300 veya 350 ml litre süt (ısıtılacak)

- 1 Tutam karabinber.

- 1 Tutam acı kırmızı biber

- 1 Çay kaşığı polen. (İsteğe bağlı olarak - 1/2 çay kaşığı arı sütüde katıla bilir çay kaşığı mümkünse seramik olmalı önerim)

- 1 Çay kaşığı öğütülmüş fındık.

- 1 Çay kaşığı öğütülmüş ceviz.

- 1 Çay kaşığı öğütülmüş şam fıstığı.

- 1 Çay kaşığının ucuyla tarçın. (Mideni ferahlatması için)

- 1 Çay kaşığının ucuyla zencefil.

Bunları karıştır ve spordan 30 dk önce ılık olarak iç 20 dk sonra vücudunda enerjisel yanmayı hissedeceksin.

Bu arada istediğin meyve vesaire varsa katabilirsin ama katarken azar azar kat veya sütü arttır yoksa içecekten çok lapaya dönüşür. Bunu bizzat kendim kullandım. Sadece arı sütünü katmadım denedim sağlam oluyor. Bende toza karşı allerji var bende olmuyor ama bazılarına polen allerji yapabiliyor. Bunu haftada bir ya da bünyen kaldırıyorsa 3 günde bir yap. Bunu çalışma şekline ve ağırlığına göre belirleyebilirsin. Bu arada bunu spordan önce yap sonra değil yoksa düz duvara tırmanırsın haberin olsun ! :DDD

0|0
    0|0
    • benim ıstedgm spor ıcın enerjı degıl proteın bu saydıklarından kaç gr proteın cıkacak arkadas :)

• 2 ay falan kullansam cok sıkıntı yapmaz gıbı

• Sen daha iyi bilrisin.

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle şeyler zararlı. 2 ayda olacağına 4 ayda olsun. kullanma.

0|0
    0|0
  • Ben biyoloji okuyorum kardeşim 2. yılım :) Ve bildiğim kadarıyla protein tozu bayaa zararlı. Bir süre sonra kasların sarkmaya başlar iğrenç bir şey olursun. Onun yerine günde 2 yumurta ye, pirinç, fasulye. Tabi arada karbonhidratlı yiyeceklerde tüket mesela ekmek :)

0|0
    0|0
    • bence sen hiç tavsiye verme :) "karbonhidratlı yiyecek de tüket mesela ekmek" demişsin pirinç zaten baştan aşaa karbonhidrat. o yeterli daha ne ekmek yesin. fasulyeyi koymusssun protein var diye, vücut yapmak isteyen için bitkisel protein işe yaramaz. burada protein olarak işe yarayan bir iki yumurta var, o da toplasan 12-13 gr protein yapar. ortalama bir 80kg vücutçu 200gr protein alması gerek. verdiğin beslenmenin durumunu anla yani :) ayrıca protein tozunu bırakınca sarkma olayına hiç girmim:)

• Protein tozu peynir altı tozudur. Kimyasal kullanıldığı için zararlı olmasını anlarım fakat kas sarkması ile ilgisi olamaz. Peynir altı tozundan aldığın protein neyse, bu da o. Sporu bırakırsan vücut belirli bir beslenme düzeninde olduğu için yağlanma olabilir ama bu durumda soru şu. Neden sporu bırakayım :)

• şöyle söyleyeyim her şey dozunda aldığında güzel bir uzman tarafından kullanacağın doz doğru ayarlanırsa zararı yok fakat kafana göre kullanırsan orgalar pert

0|0
    0|0
  • profesyonel bir yardım alarak kullanırsan zararı olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• protein tozu peynir altı suyundan yapılan bir besin desteğidir. çok iyi beslenen birinde hiç bir etkisi olmazken, kötü beslenen birinin protein açığına karşılayıp baya verimli olur.

sağlık olayı hikaye, sonuçta peynir altı suyundan yapılıyor, peynire alerjin yoksa bir şey olmaz, ilaç değil bunlar 1-2 aylık protein tozunu oturup 1 günde içsen bile anca motoru bozarsın :)

0|1
    0|0
    • "cok ıyı beslenen bırı ıcın hıcbır etkısı yok" bu ıfade yanlıs bnce. antrenman yaparken max verımlılıgı alabılmek ıcın aldıgın proteının hızlı kana karısması lazım bnuda anca whey proteınıyle yaparsın

• hem kullanıyorum dıyorsun hemde etkısı yok dıyorsun :)

• arkadaşım yumurta yiyince vayy şiştim diyormusun? aman aman etkisi yok demek yumurta yeme demek değil ki ben iyi beslenenlerde neredeyse hiç etkili değil dedim. her öğün mininmum 40 gr dan 6 öğün yiyebiliosan kullanma zaten toz moz

• arkadaşlar lütfen ön yargı kullanmayınız bilmediğiniz ürünler hakkında televizyyonda yok protein tozu icti kalbi büyüdü kalp krizi gecirdi damarları catladı falan bunlar hikae bu olanlar anabolik steroidler neden olur steroidler ilactır protein tozu ise besin takviyesi yai suplementtir protein tozları normalde yediğiniz sütler vs. işlenerek toz haline getirilir bunlarda paketlenip kutu haline getirilirki bunu insanlarımız yanlıs anlamaktadır protein tozları protein ihtiyacınıza destek verir vücut geliştirmede proteinin fazla olması gerektiği icin takviye olarak bunlar kullanılır ki protein tozu kullanıyorum diyede et yumurta sut yogurt bu besinler kesilmez toz sadece besin takviyesidir herkese iyi günler :)

0|0
    0|0
  • İçince Arnold olmuyorsun. Çünkü dengeli beslenip iyi çalışıp, iyi dinleniyor olman gerekir.

Mevcut beslenmene ek olarak kullanılırsa bir zararı olacağını sanmıyorum. Fakat sonuçta kimyasal işlemden vs geçiyor, yediğimiz herşey gibi..

0|0
    0|0
  • O vücut çok zor gelişir o zaman dostum. Protein tozu zamanında kullandım sonra bıraktım sarkma falan olmuyor, yeniden başlayacağım ama çünkü o olmadan pek bir vücut yapamıyorsun. Bence 2 kat değil en az 5 kat hızlandırıyor gelişimini

0|0
    0|0
  • çok hızlı sindirildiklerinden, fazla ve uzun süre kullanımlarda özellikle karaciğere ve böbreklere ciddi zararları var. böbreklerde taş, karaciğerde ise karaciğeryetmezliği olabiliyor.

günlük protein ihtiyacını besinlerden karşılayamıyorsan antremanlardan sonra bir ölçek yeterli olacaktır. karbonhidrat almayı da unutma.

0|1
    0|0
  • Tozlar kalpte yağlanma falan yapıyor..

önceden kullanıyordum, bi' müddet bırakmıştım, şimdi tekrar kullanmaya başladım..

0|1
    0|0
  • Ya Sen Yanlış Yazmışsın Altına 5 Seneden Az Kullanan Yorum Yapmasın Diyecektin O Zaman Deneyimler Konuşacaktı yok Şusu Bunu Zaralı l*n Peynirden Üretiliyo A. q Peynirde Yemeyin O Zaman Et'de Yemeyin LoL :D ( Kişisel Algılama Mesajım Genel'e )

0|0
    0|0
  • dostum bırak tozu falan proteini yediğin besinlerden almaya çalış mesela tavuk,yumurta vs. gibi bunları bol ye ve çalışmalarına devam et ;)

0|0
    0|0
  • protein tozu hemen kas yapar bir iki hafta spor yapmayınca da kasların erir ve derin sarkar kötü görüntü oluşturur

0|0
    0|0
  • bu tozlar orjinal olduğu sürece hiçbir zararı yokkullanan bircok arkadasımda aynı görüşte çalışştıktan sonra vücudun yuksek miktarda proteine ihtiyacı var onuda ancak tozlardan alabilirsin

0|0
    0|0
  • doğal besinlerle vücut geliştirmek daha mantıklı

0|1
    0|0
Yükleniyor...