Arada rüyalarıma giriyor... Ne yapmalıyım?

Yaklaşık 1 aylık bir sevgilim oldu. Mayıs'in 9'unda askere gidecekti. Herşey o kadar çabuk gelişti ki benim onu sevdiğimden askere gittiğindede bekleyeceğimden çok emindi bende bekleyecektim. beni asker eğlencesine davet etti. Ben orda içtim sarhoş oldum ama ne yaptığımın farkındaydım. Bütün gün sevgilimin benim peşimde konuşması yerine arkadaşı benimle ilgilendi. Olaylar oldu. Herkes beni eve göndermeye çalışıyordu. Bense sevgilimin yanıma gelmesini onu o kdr kızın içinde bırakmayacağımı söylüyordum. Bana benim eve gitmemi söyledi. Bende hemen oradan uzaklaşıp evime gittim. Biraz önce götürmeye çalıştığım sevgilim bana mesaj atıp dışarı geliceksin seninle çok güzel bir vakit geçireceğiz eğer gelmessen bir dha yüzünü göremeyeceğimi söyledi. bunları söylerken saat gece 3e geliyordu. Resmen yalvardı o gece gitmem için. Gitmedim. Ertesi gün bana ilişkimiz bitti dedi. Ve üstüme iftira attı. Askere gideceği gün yolda görüp önünü kestim böyle bir iftirayı neden attığını sordum gözlerimin içine bakamadı o zaman sen o eğlencede herşeyi hatırlıyosun yalan söylüyosun bu seninle benim aramda diyip uzaklaştı. askere gitti. Şimdi askerde bana bunları yapmasına rağmen sevgime yenik düşüp mesaj attım vardin mi diye o da birazdan teslim olacağını kendisine dikkat etmesi gerektiğini söyledim. teslim olduktan sonra 2 gün cep telefonuna mesajlar attım açtığında görsün diye ama sonra yanlış yaptığımı düşündüm bana bunları yapan birine ben neden hala değer vereyim diye. sonra vazgeçtim. şimdi arada rüyalarıma giriyor. benim bu durumda ne yapmam gerek ne yapmalıyım bilmiyorum?

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey yapma. Yapma çünkü, seni sevmiyor. 1 aylık bir ilişki sonrası asker askere giderken ayrılıyor ve dediğine göre iftira atıyor. gece dışarı çıkmış olsaydın emin ol seni ilişkiye zorlayacaktı.. . O kadar alkol alman hele alkol alman çocuğun ailesi var akrabası var hiç uygun deği, bunuda belirteyim ama dediğim gibi çocuğun amacı başka. muhtemelen gelince izine gelince, arayacaktır mesaj atacaktır. kanma.

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• affedersın ama bu ne ask ne deger bı acıklması yok ozurune sıgınarak bunu aptallık olarak goruorum sen senı sevmeyenı ustune bunları yapanın pesınden kosuorsan baska da acıklaması yoktur

0|0
    0|0
  • hem çocuğun eğlencesini içip berbat et normal bir kıza yakışmayan bir hareket kesinlikle hemde çocuk seni akşam çağırsın ne yapmak istediği malum zaten gitmeden bir iki bişe yapsa kar sonra sana iftira atsın sonra sen onu unutama ne anlatıyosun allah aşkına ya neyin kafasındasın sen ne içiyosan banada yolla bence kendini topla çok iğrenç bir hayatn var ;)

0|0
    1|0
  • çok zor bir yerden sordun ama sen bnce onu kendi haline bırak o su an asker pskoljısnde oldğundan brazda bunlmldr kafasını duzltene kadar usteleme eğer ortada bir hata var ise vede sana haksızlk yaptıysa emn ol askrde vijdana glcek ve senınle knuşcaktır neden böle bişey yaptını anltcaktr su an o norml değil kısacsı ustedıkce dahada uzklaşır snden bkele en fazla 1-2 sonra sana döncektır konuşmk için :)) dedıklerim çıktığındaq bana bir mesaj atrsın inş

0|0
    0|0
  • en önemli kısmı "Olaylar oldu." diyip geçiştirmişsin

0|0
    0|0
  • gönül işte.. hep bo.ka konuyo.. kızlar için böyle :)

0|0
    0|0
  • Gecenin 3 ünde teheccüd namazına cağırmadığı kesin :)

0|0
    0|0
  • boş ver kızım bu zamanda ne kadardeğer görüyorsan o kadar değer vereceksin.

0|0
    0|0
  • onunla mutlu olma şansın sıfır elde var sıfır

0|0
    0|0
  • malmısın diycem ayıp olcak =) hastalıklı ilişkiler bunlar çeki düzen ver kendine

0|0
    0|0
  • Sorumsuzluk böyle birşey olsa gerek

0|0
    0|0
  • ihtiyaç giderme amacı var gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaklaşık bir aylık ilişkiden söz ediyorsun.

Bu kadar takma.. Seni sevdiğini de düşünmüyorum açıkcası. Seven insanın bu kadar kolay bırakıp gideceğini sanmıyorum. İletişimi kes..

0|0
    0|0
  • Sana iftira atan adamla işin olmasın tabiki de.

0|0
    0|0
  • sana iftira atmış daha ne düşünüyorsun anlamadım ki :/

0|0
    0|0
  • o gün gitseydin kötü şeyler olacakmış bence iyiki gitmemişsin onun amacı farklıymış

0|0
    0|0
  • Bırak gıtsın senınle o ılgılnmesı gerekırken arkadaşları ılgılenmış. Bırde ıftıra atıyor şerefsız

0|0
    0|0
  • Ne iftirası attı?

0|0
    0|0
  • tekmeyi bas

0|0
    0|0
  • ne iftirası ?

0|0
    0|0
  • sevilmiyorsun. üstüne kendini neden küçültesin bırak boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...