Bu adamın amacı nedir?

arkadaşlar geçen cuma günü otellere personel temini yapan bir şirkette başvuru formu doldurdum. pazar günü başlamam gerektiğini söyledi. ben beğenmediğim için gitmek istemedim. bugun yine aradı ısrarla istiyor. sizce amacı nedir bu adamın? çalışacağım yer taksimde ünlü bir otel.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Formundaki bilgileri beğenmiştir. Tam aradığı gibi personelsindir. Gidip konuş derim bu zamanlarda öyle bir iş bulmak zor.

0|1
    0|0
    • aynen öyle birde arapça dilim var o bakımdanda olabilir.

arağ baharı var bu sıralar istanbulda.

• ondan da olabilir. bir düşün derim

• peki teşekkür ettim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Aradigi kritetlere uygun birisindir. Denemekte gidip konusmakta fayda var, baktin bikac gun sonra hosuna gitmedi birakirsin isi. Bu zamanda is bulmak zor garson olarak baslarsin zamanla promove yaparsin daha iyi yere gelirsin :)

0|0
    0|0
    • öyle yapacağım. teşekkür ederim önerileriniz için.

böyle bir zamanda gerçekten iş bulmak zor ama birde çok şükür gideceğim yerde iş bulmak

dahada zor :)

• madem gitmycektin neden formu doldurdun?

0|1
    0|0
    • çok mantıklı :) istediğim bölgeye veremedikleri için.

ama doldurmadan söylese imişim keşeke deyilmii.

• bulunmaz hint kumaşıısındır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• E git bak kardeşim ne diyor ne istiyor ne veriyor şartları bir konuş belki beklediğinden daha iyi olacak

0|1
    0|0
    • şartları biliyorumda benim pek içime sığmadı . çalışacağım otelde5 yıldızlı.

• evet haklısın bide o yönü var. topkapı eresin otele aktarma yapabilseler idi mükemmel olacaktı.

hem banada yakın.

• Dediğim gibi başlarsın ilerisi için bunu tekrar istersin ama mutlaka git görüş

• ısrarla istiyorsa ısrar etme nedenini belirtmiş olmalı

0|1
    0|0
    • ısrar etme derken? yani gitmesemmi acaba? garson kıyafetlerini dahil bahane uydurarak

alamayacağımı söyledim. ama 11 de orda olmam dahilinde bana ofisten temin edebileceğini söyledi.

• turizm sektöründe herkes bahşişle çalışıyor gibi birşey. maaşa takılmamalı bahşişler yarı maaş yapıyor çoğu yerde. bir dene ya olmadı bir kaç güne eywallah dersin kimse bişi demez

• eywallah üstat. yardımcı oldun .

Yükleniyor...