Görüp Hoşlandınız ya da Sanal da Tanıştınız Diyelim?

Muhabbetiniz çok güzel, onunla vakit geçirmek-yazışmak çok güzel.ama hep arada bir ciddiyet hakim, her ne kadar esprili de olsanız.Mail adresinizi istemedi, telefonu söylemeye gerek bile yok.

hep bir adım sonrasını merak ediyorsunuz,bu durumda bir erkek neyi bekler? en azından mailini istememek için kendimi zor tutuyorum:(( kafasında ufacık da olsa olumsuz bir yargı oluşturmamak adına.

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Belki o senin onun hakkinda yanlis dusumenden cekiniyor, hemen mail adresi alsa farkli dusunur sanat istememistir. Biraz zaman gecsin oda ister yanidikca seni hemen mailadresi istiyenden insan farkli susunur amaci baska diye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Belkide senden birseyler isteyerek seni kaybetmek istemediginden böyle davraniyor olamazmi.Sen bu konuda konuyu acsan bakalim ne tepki vericek.

0|0
    0|0
  • Eğer yaşın 30küsürse erkek için de öyleyse belki hayatında özel sana söylemediği, söyleyemediği bazı şeyler olabilir.. Her şey zamanla diyelim..

0|0
    0|0
  • Ünlü bir kadın yazarla facede konuşuyorum. Ne yüz yüze geldik ne mailini istedim nede o sordu...2 yıl olmuştur..Devam..Evine davet ederse gideceğim..Kimseye tek kelime söylemiyeceğim..ölene kadar sırrım kalacak..kararım bu..

0|0
    0|0
  • zor soru... arkadaşların dediği gibi sen girişim yaparsan basit olursun. birinin sana asıldığından falan bahset, gider diye korkma anlattığın gibiyse gitmez. giderse zaten hiç senin olmamıştır

0|0
    0|0
  • eeeee benden konuşuyom ne zamandır daha kendini bile göstermedi zamanı var bekle diyo :)))

0|0
    0|0
    • mesele görmek değil.belli belirsiz gördüm aslında ama hiç önemli değil ki..yüreğini gördüm yeter.

• yok yokk..bu konuda girişken biriyim.ama beklemek istiyorum.bugünde göreydim bi:/

• tamam en iyisini sen bilirsin tabi bizler sadece kendişmizce yorum yapıyoruz amacımız akıl vermek değil olabilirsek yardımcı olmak

• yhaa arkadaş erkekleri neden böle acayip tipler olarak göruosunuz yanlış anlamasın yok bilmem ne iste arkadaşım meallerimizi isteyin bütün kızlara seslenıorum korkmayın siz bir adım atın biz size koşalım yhaaw kırın zincirlerinizi artık :D

0|0
    0|0
  • erkekler çekinirler ters tepki görmekten korkar o sebeple mail vs istemez.ama ben eğer karşılıklı bir etkileşim varsa isterim

0|0
    0|0
  • bırak dizginleri zaten bırakmışssın ya :D sormana gerek kalmamış

0|0
    0|0
  • erkek yaklaşım yapar sen yaparsan basit olursun yanlış anlama ama beni olurmu

0|0
    0|0
  • uzatmaları oyna.. hemencecik isteme.

0|0
    0|0
  • İste ne olacak

zor birşey değil

0|0
    0|0
  • Biz de sizin kafanızda olumsuz bir yargı oluşturmamak için istemiyoruz...

0|0
    0|0
    • onun da böyle düşündüğünü düşünüyorum.en güzeli akışına bırakmak sanırım:/

• içime kurt düştü.belki de özel yaşamında onun da hoşlandığı biri var:( benle de sohbet etmekten hoşlanıyor.:(((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...