Kopmak üzere olan bir ilişkinizde, erkek arkadaşınıza onun hayatında başka birinin olduğunu idda etmek

Bitmek üzere olan bir ilişkinizde, erkek arkadaşınızın size sergilemiş olduğu tavırlarda ve önemsemediğini gösteren davranışlarında, ona salak olmadığınızı ve başka birinin hayatında olduğunu idda ederseniz..Mesajınızı gören ve sizi arayan erkek arkadaşınızın telefonlarına cevap vermezseniz...

Sizce konuşmaya hakkımı varmı.. yoksa bu olayın böyle kapanması uzatmaya gerek var mıdır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynısını kız arkadaşım bana yaptı yok hayatımda erkekler vardı da bilmem neydide o* gibi göstermiş oldu kendini kendi rezil oldu sonra kendi mesaj cekti bu yaptığım yanlıştı diye .. neyi kışkandırmaya çalışıcaksın geri gelse bile senden soğumuş olacak... küçük düşürmüssün kendini !...

0|0
    0|0
    • Ben anlatamadım sanırım.. ben hayatımda biri var demedim:) onun hayatında başka birinin olduğuna çok eminim ona bundan emin olduumu soyleyıp mesaj cektım ve telefonlarına bakmıyorum bukadar

Erkekler Ne Diyor 4

• genelde haklı bir gerekçedir

Kopmaların olduğu bir ilişkide ayrılan kişi boşlukta kalmaz mutlaka o yerin zemini hazırlar ayrılık sonrası o yeri doldurur

Acımasız gerçekler.

0|0
    0|0
  • Aramayanı aramayın inceldiği yerden kopar..hepsi o kadar..Kız çok erkekte çok...Zorla olmaz..

0|0
    0|0
  • kopan ilişki yapıştırılmaz :D bally,uhu,404,le

0|0
    0|0
  • ya başka bir kız yoksa? emeğinize yazık değil mi?

0|0
    0|0
    • Emek var doğru.. fakat tek taraflı bir emek söz konusu...karşı taraf hep hakaret hem rencide etmek ve beğenmemezlik...

• daha ben ikili ilişkilerde kendinde hata arayana denk gelmedim. varsa da samimiyetsiz.

ben senin yerinde olsam bir daha konuşmam

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabi bırak konuşsun ama o sadece formalite bir duurm. Takip et, hislerine odaklan, internetten falan sosyal ortamlardan her hareketini tavrını kontrol et mutlaka bişe varsa ortaya çıkarırsın.

0|0
    0|0
  • hayatında birisi olmasa sana bunu acıklama yapabilirdi sen aradın halde bakmıyosa o çoktan bitirmiş bence :( ya da şuan sana sinirli bilemiyorum onu sen anlarsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...