Bu kadına biri dur diyecek mi?

Daha önce çok eşliliği savunarak skandal demeçler veren Bu kadın artık çığırından çıktı, bu seferde kadın cinayetlerini savundu arkasına hükümeti alarak bu kadar rahat demeçler veren kadını durduralım ben bir çok yere şikayet maili yolladım Facebooktaki TC eylemi gibi bir çoğunlukla bu kadını susturabiliriz diye düşünüyorum

siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

link

1|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bi de bunun bir değişiği daha var.

Adıda Sema Maraşlı.

Bildiğin gerizekalı bunlar ciddiyim gerizekalı.

Erkek yalakası, bir nevi erkeklerle flört ediyorlar bence.

Cidden psikolojik alt yapısında bence erkeklerin gözünde ilahe olma çabaları var bu kadınların.

Kendileri onların dilinden konuşarak erkekler tarafından beğenilme ve ilahelik tasvirini oluşturup duygularını tatmin çabasındalar.

Ben bu kadınların kesinlikle ne samimiyetine, ne de başındaki örtüye inanmıyorum.

Bu kadar kendi hemcinsinin hakları yok sayılmaz.

Erkeklerin onayını almak onların gözünde seni bir nane yapmaz.

Biri söylemeli bunu onlara.

2|0
    0|0
    • aslında bunu erkelerin yapması lazım belki ozaman akıllarını başlarına alırlar

• almazlar.

İnanmıyorum sema maraşlıda aynı sibel üresin gibi gerizekalı!

• Savunmak istediği konuyu aşırıya kaçarak dile getirmiş. %100

yanlış değil söyledikleri. Ama cinayet hususunda saçmalamış.

0|1
    0|0
    • daha önce çok eşliliği savunurken kocasına hanım ayarlamyı bile düşünmüş bu insan

• O yazısına denk gelmedim doğrusu.

İslamın cevaz verdiği hususları savunduğunu sanmış aklınca

Paylaşsın bakalım kocasını

• Islamda zaten çok eşlilik vardır ayriyetten kadında müslüman zaten bu ülkede çoğu kişide diyor ben müslümanım diye ama kadının dedikleri neden zorunuza gidiyor anlamıyorum , kesinlikle genelleme yapmıyorum bu arada , ama kadına şiddetide savunuyorsa ona bir dur demek lazım .

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap böyle insanlar çok,azalmazlar da.

Erkek egemen toplum budur işte,ataerkilliğin de böylesi...

0|0
    0|0
    • arkasında güç olduğu için böyle yapıyor yoksa bu kadar sivrilemezdi bence

• Ona bu gücü veren kim dersin?Kadınların kadınlara destek olması gerekiyor bence ama çoğu zaman köstek oluyorlar.Özellikle de bu kadın resmen olması gerekenin aksini söyleyip kadınları "itaat" edin "sizin özgür iradeniz yok" gibi saçmalıklara yönlendiriyor.

• insan acizdir, muhtaçtır, çok artistlik yapmamalıdır düsturunca geleneğin kadını korumak için bulduğu bir yöntemdir bu dedikleri. dilini tutan kurtulur. bütünüyle çözüm önerisi değilse bile genel çare böyledir.

0|0
    0|0
  • Kimse ırıspıları dikkate almaz bebiş, sen gönlünü ferah tıt.

2|2
    0|1
  • görmek istemiyorum bu kadını ismini gördüm ve kapattım sayfayı.

0|0
    0|0
  • kadınların dilleri uzamış biRkaç kadın kırbaçlayıp dillemeli bu kadını .bence saf bişeyi savunacak halde değil, saçmala demişler çıkmış saçmalıyor :D

0|0
    0|0
  • ne diyor cicişler sibel üremesin

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseye dokunmaya hakkı yok herkes istediğini söylemekte ve istediği gibi davranmakta özgürdür ne demek şiddet ne semek cinayet ya.Kınıyorum bu yaratığı:@

0|0
    0|0
  • onun ağzına sıcayım serefsiz o* demek isterdim ama dua etsin siteden kovulmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • kadınnn dur diyorum sanaaaa durrrr ulennn beberuhiyi daha fazla soru sormak zorunda bırakma :P

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin bu kadının ya..

Dini kullanarak yaptıklarına söylediklerine bak şunun... !

0|0
    0|0
  • bence çok güzel yapmışsın kardeşim... ememleketin çivisi çıktı artık

0|0
    0|0
  • en güzeli haberlerini bile okumamak ki..soru da sorma sen:D havaya girmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tamda onun istediği şeyi yapıyorsunuz.

Bir insana verilebilecek en büyük zarar o hiç var olmamış gibi davranmaktır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesiyle hareket eden bu kadın, toplumun aklı başında ve ilerici kesiminden tepki gördükçe geri kalmışları tarafından daha da çok sahipleniliyor.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu kadına bakarak bütün muhafazakarları genellemeye almayın! Alttan alttan yine muhafazakar kesime bir saldırı söz konusu bu bariz.. Yalnız bu kadının muhafazakarların "YAŞAM KOÇU" olduğunu da ilk defa duyuyorum. Ben de muhafazakarım da böyle bir yaşam koçum yok ;) böylesini boşverin yaşam koçum yok zaten. Bu kadının sözleri de kendisine batsın diyecek bir söz yok daha .. Nasıl ki bi' solcu ateist olabiliyorsa bütün solcular ateisttir diyemeyiz, bu karı da böyleyse bütün muhafazakarlı iğneleyemeyiz.. Herkes önce kendine bakmalı..

Vesselam ..

0|0
    0|0
    • ben bu kadının kaplı olması hkkında hiç bir şey demedim hükümet desteklediğini belirttim muhafazarlara bir şey dediğimi hatırlamıyorum bence sen yanlış anladın veya her şeyi üstünüze alındığınız için bunuda böyle düşündün

• açıkça tarafsın diyorsun senin tarafında olmadığımı söylüyorsun demek ki senin karşındaki taraftayım kesini karşındaki taraf neresi ise bena onu demek istiyorsun ben bundan bunu anlarım kardeş

• Evet birbirimize karşı taraftayız bunu inkar etmiyorum. Ama ben karşı tarafı gevur olarak görmüyorum sonuçta. Fikirsel farklılıklarımız vardır..

• Düşmanım da olsa haklı haklıdır, dostum da olsa suçlu suçludur. Haberin tamamını okudum. Bu kadını ben de sevmem ama cinayet kısmı dışındaki sözlerine hak veriyorum. Sonuçta o da belirtmiş haksız yere dövenleri savunmuyor. Ben de buna benzer bir olayı çevremde gördüm. Adam o kadar neşeli, iyi geçimli, eşini de çok seviyor ancak kadın fena, eşine hakaret ediyor, erkek alttan alıyor, kadın tepesine çıkıyor, bizim yanımızda küçük düşürüyor. Şimdi bu adam nasıl sabretsin? Zaten sabredeceği kadar sabretti ve sonunda yine kadın boşandı, ortada çocuk olmasa erkek çoktan boşanacaktı ama yine çocuk için erkek sabretti, çocuk olmasına rağmen yine kadın düşüncesizce çekti gitti. Şiddet ister istemez oluyor ama kimse bir çoğuna kadınların kendisinin sebep olduğunu söylemiyor. Hep bayanları boynu bükük mazlum görüyorlar. Halbuki çoğunluğunda erkeğin psikolojisini bozanlar kendileri. Kimse yanlış anlamasın haksız yere durup dururken eşini dövenlere ben de karşıyım!

0|0
    0|0
    • haklıda olsa haksızda olsa dövmek tamamen yanlıştır hiç bir şey dayağın bahanesi olamaz

• Facebook profillerine TC yazan arkadaşların bir çoğu bunu silmeye başladı bile. (: Memleketi toprağı ve altında yatanıyla seviyorum. Üstündekileri hariç. (:

0|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgili sözlerini bir adım daha ileri götüren Sibel Üresin, kadın cinayetleriyle ilgili olarak da, “Kadın çileden çıkarıyor yani ne yapsın adam” dedi :)) yorumsuzz

0|0
    0|0
  • Sibeli bana verin hergün üresin diyorum yeter mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...