Kızlar bu heyecanı nasıl yendınız u stresle nasıl başa çıktınız

bildiğiniz gibi en tatlı dedıklerı şu evre bazen ınsana zehır de olabılıyor hayatımın adamı/kadını dedıgıklerımız o anda belkıde en uzak kısı oluyor ... burada evlı olan bu evrelerı atlatmış bu sıkıntıları yaşamıs arkadaslar var ıcımız de ne yaptılar bu gubu durumlarda bana yardımcı olabılır mısınız çok rıca edıyorum

Güncellemeler:
evlilik arefesınde bu sıkıntıları nasıl atlattınız bu durmmlarla nasıl basa cıktınız

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımın insanı dediğin tamamen yanlış bir duygu o hisleri beslediğim kişiden öyle bir kazık yedimki anlatması bile sıkıyo insanı tabi iyi durumlada yok değil kader kısmet deyip herşey i oluruna bırakmakta olmuyor tabi ama ne kadar seversen sev biraz umursamaz görün bence çünki gerçekten aşık olduğunu hissetiği zaman karşıdaki bunu acayip kullanıyo

1|0
    0|0
    • haklısın bence ... bunu cok yaşadım ne zamankı aslında kendısının dünyanın merkezı olmadıgını anlıyor o zaman duzelıyor herşey

• hadi kolay gelsin :)

• sağol

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• o heyecan gecmez ki aradan kac sene gecerse gecsin sen onla gene karsılar elin ayağın biriirne dolancak :))

1|0
    0|0
    • bunun dısındakı sıkıntıalr pekı tatlı bı tarafını goremedım de bu heyecanın

• hayır ama son

• rahat olmaya calış heyecanının nasıl gececni en ii sen bilirsin ki ...

• sonunda birbirinize kavuşacağınızı düşünün ondan güç alın =)) ne güzel bugünlere gelmişsiniz

1|0
    0|0
Yükleniyor...