Alper Potuk Galatasaray'da

Gs ile Fb'nin ısrar ile istedigi ve Fb'nin resmi olarak 9 m euro teklif ettigi Alper gene Fb'yi reddetmisti ve bugün gelen habere göre;

Eskisehir ile 5.5 m euro bonserviste anlasmaya varıldı.

Gs'nin ilk transferi,Alper Potuk hakkındaki görüsleriniz ?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• 9 liralık adam değil napıyo bu gs anlamadımki amrabat ada dünyanın parasını verdiler bir halta yaradığı yok o paraya ne futbolcular alınır avrupadan

0|0
    0|5
    • verin eksiyi elinizi korkak alıştırmayın bu arada o kadar çoks evindi,mki fenerin aldığına en azından gs parasını daha doğru transferlere yönlendirecek onuda seneye bedelsiz olarak biyere yollarlar artık

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi olmuş inş. hayırlı olur

0|4
    0|2
  • Evet bir kaç güne kadar resmi açıklama yapılcakmış..

İstediğim bir oyuncuydu , fiyatı da uygun.. İnşallah hayırlı olur takımımıza..

3|4
    2|4
  • sorunun amacı fb yi reddetti ama bize geldi sanırım:))

1|4
    3|6
  • Gaatasaray'a yararlı olacağını düşünüyorum. Fatih hocanın elinde daha da iyi hale gelecektir. Doğru haberse hayırlı olsun şimdiden

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Hayırlı olsun..

Helal olsun Alper'e. G.Saray formasının değerinin paradan çok daha önemli olduğunu göstermiş oldu. Eziklere kapak olmuştur bu davranışı. :)

2|4
    1|1
  • Evet, siftahı yapmış olduk böylece :) devamı da gelecek bunun, iyi izlesinler bizi.

5.5 m. euro da bir yönetim başarısıdır.

genç, kuvvetli bir oyuncu. takım oyununa da yatkın. çalışma ahlakı da sağlam olursa müthiş katkı sağlar. Galatasaray'ımıza hayırlı olsun.

bakalım Melo olayı ne olacak, ben onu merak ediyorum şimdi?

1|2
    0|2
  • Selcuktan sonra yerli statudeki en iyi ortasaha diyebilirim topla driplingi cok iyi paslari guzel savunmasida iyi daha cok genc fatih terim selcuk sneijder vs vs bu kadroda kendini cok daha fazla gelistirecek eminin hayirli olsun takima iyi cocuktur alper galatasarayin evladidir alper galatasaray asigidir alper

0|5
    0|3
  • Eğer Elmander ve Emre Çolak´ı takasta kullanıcaklarsa bu transfere karşıyım Alper iyi oyuncu fakat 5.5 Milyon +Elmander+Emre etmez hayırlı olsun bakalım 11´i zorlayabilecekmi

1|2
    0|1
    • Hocam Elmander ile Emre zaten Es-Es'e gitmez.

Elmander 2.5-3 m euro karsılıgında satılacak.

Emre Colak ise Terim'in prensi,muhakkak bir sene patlama yapacak.

Yigit-Culio verildi diyorlar.

• 5.5 + oyuncuları da hesaplarsan 10 a yakın para eder

1|1
    0|2
  • Alper Potuk bizzat tanıdığım birisi. Neredeyse 10 senedir tanıyorum ve Alper zaten fanatik Galatasaraylı diyen arkadaşlara sadece gülüyorum. Acaba kim demiş ? Alper fanatik Beşiktaşlıdır. Abisi Beşiktaş altyapısında oynadı ve sakatlığından dolayı genç yaşta futbolu bırakmak zorunda kaldı. Ve Fenerbahçenin teklifini reddetmesinin tek sebebi abisinin fenerbahçeden nefret etmesidir.

1|1
    0|2
    • fenerbahçenin teklifini ne zaman reddetti

• Soldier bu cocuk fb'ye gitmek istese,fb'nin verdigi 1 m euro yıllıgı kabul ederdi..Ucuk bir yıllık istedi,cünkü bu yıllıgın fb tarafından kesinlikle kabul edilmeyecegini biliyordu...

Asıl sen koyun gibi uyuma;Çocuk fanatik bir Galatasaray'lı.

• :) Sadece gülüyorum. Önyargıların ne kadar sağlammış senin :)

• Alper Fenerbahçeyi reddetmedi. geçen sezon alıyordu kendini ronaldo zannedip biraz fazla para isteyince fenerbahçe kovaladı. bak alper o zaman fenerbahçe ile ilgili ne diyor. link 01:50 den itibaren bak

1|1
    0|6
    • Siz kendinizi böyle avutun.

Alper neden fb'den daha fazla para istedi,fb bu parayı bana hayatta vermez diye.

Yani fb'ye gitmemek icin.

• Kardes fb'de büyük yıldızlar aldı ama artık gün Galatasaray'ın günü...

Bugün Drogba-Sneijder-Muslera-Melo-Selcuk gibi adamları getirmek kolay mı sanıyorsun ?

Galatasaray bunları getirebiliyorsa,bugün fb'nin istedigi her oyuncuyu rahatlıkla elinden alabilir...

• senin link her şeyi anlatmış

• koyun ortasahaya parçalasın rakip takımı bikaç kere canlı izledim 8 dalak 12 ciğer sahibidir kendisi :)

0|3
    0|1
  • hayırlı olsun iyi genc

0|3
    0|1
  • vallahamı çok sevindim bie gelecek diye ödüm kopuyodu

0|2
    1|8
    • Size gelme gibi bir ihtimali olamazdı.Cünkü cocuk oyu Galatasaray'lı

2 kere fb'yi reddetti.

• yok artık 7 eksi:)

• ben artıyı bastım aradaki fark 6 oldu merak etme:)

• etmez o rakam

0|0
    1|7
    • İyide fb bu adama 9 m euro teklif etti ve Eskisehir ısrar ile 10 m euro istedi.

Alper Gs'den baska kulübe gitmem dedigi icin Gs'nin 5.5 m euro'sunu kabul etmek zorunda kaldılar.

Bence 9 m euro'ya göre 5.5 m euro bedavadır.

• iyi dünyayı kurtarırsınız

artık

• Yapcak birsey yok.Yabancı kontejanı oldugu icin.Her yıl Anadoluda patlama yapama oyuncuları transfer etmek zorundasın.

Yabancı kontejanı olmasa zaten 2-3 m euro bir rakam ederdi.

• 9 m euro verseydi fenerbahçe emin ol alırdı medyaya inanmayın

1|2
    0|3
    • lan allahın malı bukadar basit bir soru için üniversitede mastermı yapalım medyaya yıllarını vermeye gerek yok senin o ufak beynin sadece bunu anlamaya yetmiyor okadar 30 küsür yaşındasın ama beynin yok konuyu açmışsın senin o ufak beynini s.kim ben kimmiyim ananı s.kenim ben tanıdınmı y.rraam ben sana basit bişeyden bahsediyorum medya kralı diyosun medya kıralı olmak için ananı s.kmek yeterli or.spu ç.cuğu bütün bu cevaplar içinde patlasın beyinsiz a.cık

• Ejder tam o* cocugusun

• ejder ananın ami tamam mı ?

• hayırlu uğurlu olsun inşlh kendini daha fazla geliştirir ve milli takımda önemli işler yapar

0|1
    0|0
  • ananıda al git alper potuk

0|1
    1|2
  • Selçuğa çok yardımcı olacak biri.

0|0
    0|0
  • iii bir oyuncu inşallah galatasarayımız için hayırlı olur.:D

0|2
    0|1
  • Çok pahalı etmez o kadar ama hayırlı olsun iyi transfer..

0|2
    0|3
  • 5.5 milyon + Culio + Elmander olacakti herhalde :)

Insallah olur, Elmander ile Culio'dan kurtulmak icin güzel yöntem. Yabanci sayisida azalir. Zaten Melo gidici :)

0|0
    0|0
  • hayırlı olur inş

0|2
    0|1
  • yarında başka birisi cıkar onu satarlar yeryıl biri cıkmıyomu sanki

0|0
    0|0
  • enayi dümbeleği derim,para lazım...

0|0
    0|0
  • kıskananlar çatır çatır çatlasınnnn GALATASARAY DÜŞMANLARI bizi DURDURAMAYACAKSINIZ

0|0
    0|0
  • İyi transfer. Herhangi bir kulüp başarılı olmak istiyorsa öncelikli olarak kaliteli yerli oyuncuları bünyesinde bulundurmalıdır bu konuda üçe beşe bakmamalıdır. Misal Galatasaray, Türkiye'nin Bayerni olmak istiyorsa bu tarz adamları almalıdır tabi ama şunada dikkat edilmelidir ben Alper'i aldım onu Melo'nun yerine oynatırım diyorsa hata yapmış demektir çünki ikiside farklı özellikte oyunculardır Alper'den ciddi anlamda defansif katkı bekleyemezsin ve Gs'nin zaten sorunlu defansı iyice bocalamış olur ve savunmanız zayıfsa avrupada başarılı olamazsınız o yüzden Alper'i geleceğe yönelik, ileriki yıllarda Selçuğun alternatifi ve yedeği olarak görmekte fayda ve yarar vardır.

0|1
    0|1
    • Bence de Süper Ligde başarı öncelikli olarak Kaliteli yerlilerden geçiyor.

• Fenerbahçe aşığı Alper Potuk: Ülkemizde Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nu çok beğeniyorum. Hırsı ve yetenekleriyle iyi bir futbolcu. Alex saha içinde bir anda kendini unutturan çok büyük bir futbolcu."

0|0
    0|4
Yükleniyor...