Kapat

Arkadaşlar şu an neredesiniz? Canınız sıkıldı mı?

Gelin bir oyun oynayalım etrafınıza bakın ve en çekici bulduğunuz karşı cinsi tarif edin bakalım kimler nerelere önem veriyor. Ben dersteyim ve yakışıklı bulduğum cocuk en son sırada kulaklıklara uyuyo kaşları koyu bir kedi yavrusu gibi mışıl mışıl uyuyo böyle gidip yakalanıp uyuyası gelir insanın canı sigara istedi herhalde elinde sıkı tuttuğu çakmak de var. Iııııoog ama eli kıllllıymıiş))))))))

Güncellemeler:
Urumçideyim arkadaşlar burda da akşam yağmur var ders son derece sıkıcı çince öğrenmeye karar verdiğim o güne..., şimdi herkes kendisini tarif etsin bakalım kimler var aramızda. Ben siyah saçlı 170 boyunda hafif kilolu Çekik gözlü bir kazak kız Almatayı önleyen ve anlık depresyona giren biri Mezun olacam ya. Sonra neyapacagımı bilmeyen biri. Kısaca. Çok bınalımda olan biri

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• uykusuzlukta tavan yaptım

biri nescafe getirisin allah rızası için

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• İstanbulda Kahvaltı yapıyorum. Karşımda bir çift var dikkatimi çeken. Cıvıl cıvıl ve meşe dolular. Kıskandırası bir mutlulukları ve birbirlerine sevgi saygıları var. Umarım hep böyle kalırlar. ( Bu arada Kız Çoook güzel ve tatlı).

1|0
    0|0
  • Mevzu anlaşıldı :) sen hoşlandığın çocu söyledin rahatladın :D ben servisteyim , yer İstanbul olunca dışarı bakarsam , dışarsı hatun dolu hangi birini tarif edim :)

0|0
    0|0
  • Etrafıma baktım, bakıyorum fakat karşı cinsler sadece ofisimdeki TV içinde değişken olarak görünüyor, tabi özel olarak bir kanal açabilirim veya bilgisayardan görüntüleye bilirim. ama ben sanal ortamdan değerlendirme yapamam. Benim kafamın içinde o güzel kızın tarifi ve ben gerçeğini hayatım boyunca sadece bir kere gerçekte gördüm, ama artık çok geçti ben onsuz geçen yılların farkında olmamışım...

0|0
    0|0
  • Ben de ben de oyuna dahil olmak istiyorum ama odanın içindeyim. Maalesef oyuna dahil olamayacağım. Dışlandım!

1|0
    0|0
  • 5 km2lik bir alanda dişi sinek bile yok.

0|1
    0|0
  • yan tarafta bir bi hatun var 1,75 boylarında fizik süper dalgalı uzun saçları neredeyse beline kadar iniyo tam niyetleniyodumki evliymiş hatun hevesim kursağımda kaldı :((((

0|0
    0|0
  • maşallah çince bakayım yaza bilecekmiiymi sana

一个性感的女孩很漂亮,像一个婴儿

0|0
    0|0
  • yan dairedeki duvarın dibindeki kız muhtemelen uyuyor şu an

0|0
    0|0
  • odamda yalnızım kimse yok önerin nedir bana?

0|0
    1|0
  • ofiste 3 bayan var

şu an mesaj gönderdiğim bir bayan var

aklımda iki bayan

cennettemiyim:))))))))

0|0
    0|0
  • karsı tarafın sekreteri browni yeni bitti parmagını emiyo dudaklarıda sorma gitsin bitirdi beni şuan eriyorum inan

0|0
    0|0
  • ofisteyim..kız mız yok öne tarafa çıkmam lazım..bir sürü rus vardır şimdi sdfsdsd

0|1
    0|0
  • Otobüsteyim, okula gidiyom. Yağmurlu havada güneş gözlüğü takan birine pis pis gülüyom alaylı;D

1|0
    0|0
  • sabah sabah alkole başlamayın dedim kaç kere :(

0|0
    1|0
  • ofisteyim masamdaki bardağı çok çekici buluyorum

0|0
    0|0
  • kısaca saçmalamışsın

nasıl bir soru bu anlamadım

0|0
    0|0
  • anlattıgınız gibi bir kız var mıyaa mükemmeli anlatıosunuz

0|0
    1|0
  • Samimi doğal neşeli ortama göre davranması yeterli

0|0
    1|2
  • Ofisteyim, yanımdaki rus muhasebeci bayana yazmak icin zırt-pırt iceri girenleri savmakla meşgulum :)

1|0
    0|0
    • Ahahaha ay iyi guldum.

• Rus kızlarını çekici mi buluyon ııooıoooıghhhhhh güldürdün

• slav ırkı komple ayrı bir dunyadan gelme gibi olsalarda Türk kızı candır can

• Özlediğim birini aramak istiyorum, çalışıyorum, iğrenç bir durumdaym :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...