Gs - karabük maçını nasıl değerlendiriyorsunuz?

gs dün sezonun ilk maçında süperligin yeni takımı kardemirkarabükspor ile karşılaştı ve 90+3 te eren in golüyle sezona üç puanla başladı

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Aslında Musleradan başka kimse oynamadı. Her zaman ki klasss Galatasaray idi. Ama fetonunda duası ile aldık bu maçı djfkdkskdkjdkfkf

0|0
    0|0
    • 3ay

deme öyle yanlış anlıyorlar fetö tek bize değil fb ye ts ye hatta şike sürecinde adı geçen bjk ye bile sızmaya çalışmış

• 3ay

kusura bakma zaten o niyetle söylediğini düşünmedim hani hakan şükür olayı felan oldu ya dedim belki cidden öyle düşünüyor olabilirsin kusura bakma özür dilerim

• 3ay

önemli değil yahu kasma 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Gs çok kötüydü , hak eden Karabüktu fakat beceriksizlik ve Muslera faktörü skoru belirledi
    Gs böyle devam ederse işi zor savunmada büyük sıkıntılar var

0|0
    0|0
    • 3ay

bence defans değil de orta alan yol geçen hanı mübarek orayı tutan bir adam yok ama eğer lassana diarra gelirse o problem ortadan kalkar

• 3ay

Savunma derken sadece defansı kast etmedim , on libero çok yumuşak kaldı

• 3ay

ha tamam ben de o dörtlüden bahsediyorsun sandım

Kızlar Ne Diyor 1

• Masallah galatasarayima bende son dk atarlar diye dusunuyordum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karabük alır 😮

0|0
    0|0
  • berbat oynadık

0|0
    0|0
  • Gs sampiyon

0|0
    0|0
  • İlk 5 hafta büyük takımlardan performans beklemeyin.

0|0
    0|0
  • Çok kötüydük ya.

0|0
    0|0
  • Selçuk artık yedeğe çekilmeli Lassana Diarra bütün dertleri bitirir gelirse.

0|0
    0|0
    • 3ay

selçuk un yerine yeni transfer josue olur mu?

• 3ay

Levent Nazifoğlu alacağız gibisinden konuştu ama öncelik Diarra çünkü en çok o na ihtiyaç var forvet gelirse yüksek profilli birisi olacak.

• 3ay

hele bir diarra gelsin zaten tek kulvardayız eren baba halleder orayı ama inşallah sakatlanmazsa poldi sinan tamam da onlar da bir yere kadar pivot santrafor lazım bence ama dediğin gibi öncelikdiarranın o gelirse wesley vs hepsi rahatlar inşallah gelir

Yükleniyor...