Korkulanın başa gelmesi tanrının bizle testis geçtiği anlamına mı geliyor?

yalnızca başı sıkıştığında dua eden hristiyan kafasına bürüneyim bi.

hey! orda bir yerlerden bana bakıyorsun, biliyorum. neden böyle yaptın be dostum iyidim ben böyle. eğer bu kaderi sen yazsaydın çok pis küfrederdim biliyorsun .

kadere inanmam fakat korkulanın başa gelmesi diye de bir şey var . ne yapmak lazım bu saatten sonra.

konuya uygun atasözleriyle geleceklere şimdiden eksi.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kader seni yönlendirmez, kader, yönlendiklerinin daha önceden bilinmesidir. O yüzden sen yaptıklarının failini kendin olarak bilmelisin. Herkes kendi yolunu kendi çizer..

1|2
    1|0
  • pazar günü bakırköy meydanındakı kılısede tütsü yakıp ain yapıcaz lütfen sende aramıza katıl elizabeth +

1|0
    0|1
  • Kader diye bişey var dostum önce ona inanmayı öğren gerisi gelir

0|2
    0|0
  • Çivi çiviyi söker.

Haa bu arada Her şey güzel olacak

0|0
    1|1
  • muhtemelen haklısın.. muhtemelen.. doğduğumdan beri o uzuvla beni gıdıklıyormuş gibi bir his var içimde ama.. hayırlısı :D

0|0
    1|2
  • :)))))))))

0|0
    0|0
  • bence sadece kendi kendimize ettiğimiz bir durumdur..korkulan bir şey varsa bunun başa gelmesinin ihtimali varsa demek ki yapıtıklarımızda eksik bir şey var ki o durum başımıza geliyor..bence bir daha düşünmeli ki korkulan şey başımıza gelmeden önlemlerini alalım..pff ne konuşasım varmış haa

0|0
    1|2
  • Evet bebeğim insanlar plan yapar tanrı gülermiş..

1|0
    0|2
  • kişi kendini sorgulaması bu duruma acıklık getırcektir ..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• origami videosunu izlemiş biri daha.

2|0
    2|0
  • beni arkadaşlıktan silmişsin önce ona tesüf edeyim.

sonra soruya gelelim korkulanın başa gelmesi enerjilerdendir. bana bu olacak diye enerji yayarsan o sana geri döner

0|0
    0|1
    • beyb çok muhabbet etmediklerimi siliyorum senlik bir durum yok. enerji olayı uyduruk bişe gibi de neden olmasın demi.

• Peki o halde. çürütme işlemi başlıyor..

Ben bir kızı çok seviyorum. Çok ama. öyle böyle değil. ferhatı mecnunu falan hepsine tek giderim.

Ama öyle dandik bir olay oluyor ki..

Kız beni aldatıyor. Bi de üstüne üstlük seni seviyorum ama. onu da seviyorum gibi bir açıklamayla geliyor.

Buyur nerde enerji?

• burada kader devreye girmiş herşey enerjilerimizin elinde olsaydı oooo

Allah ne isterse o olur

Yükleniyor...