Sizce normal mi?

160 boyundayım ve 60 kiloyum sizce orantılımı boyumla zayıflamalımıyım kaç olmalıyım?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim boyum senden kısa 1 2 cm. Kilom 64e kadar çıkmıştı. 60lı kilolar gözüme çok gözükmüyordu ama şu an nasıl verdim bilmiyorum 55 57 arasıyım. Ve gayet memnunum. Böyle daha iyiymiş. Sağlık açısındanda reglim düzene girdi mesela. Kilo vermek iyi oluyormuş. Ha sağlıksız gitti nasıl olduysa o kötü. Şekeri azalttım ama.

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl zayıfladın ya bende sınav döneminde 6 kilo oldum 54 kiloydum şimdi bunları nasıl vericem bilmiyorum sadece orantısız durmasın yeter bana

• 3ay

pardon 6 kilo aldım

• 3ay

Ya bana normal geliyordu işte eski fotolara baktım yok 60lı kilolarda tosun gibiymişim :D Aşk acısı dost kazığı vs. tarzı şeyler yemek çok yemedim sigarayı çoğalttım. O esnada azar azar gitti sanırım. Hiç sağlıklı değil önermem :D Ama şekerin etkiside büyük 5 şekerli içerdim 2ye düşürdüm o çok önemli. bana kalırsa.

Erkekler Ne Diyor 12

• 10 kilo ver 😃

0|0
    0|0
  • 4-6 kg arası kilo vermen vücut indeksin için yeterli seviye olur.

0|0
    0|0
  • zayıfla kız biraz sabah koşu yap 😝

0|0
    0|0
  • 49 Kilo olmalısın.

0|0
    0|0
  • 53-54 kilo olman lazım ideal kilon bu bence:)

0|0
    0|0
  • Şişman şişko şişman şişkooooo

0|0
    2|0
  • gayet ıyı normal

0|0
    0|0
  • Zayıflamalısın. 50 ideal.

0|0
    0|0
  • Yağ oranin ile ilgili ama kilo vermem gerek

0|0
    0|0
  • 10 kilo fazlan var

0|0
    0|0
  • Kısasın

0|0
    0|0
    • 3ay

ciddimisin demesen bilmiyordum ya

• 3ay

Hayır çünkü güzel bişey deseydim böyle demiycektin aksine güldüm 😂😂😂😂😂

• 3ay

güzel bir şey demeni beklemiyordum sonuçta beni görmedin kilom hakkında fikir alıyorum ve sen bana kısasın şişko diyorsun ben ne olduğumu biliyorum ama sen çirkinliğine gülmeye devam edebilirsin

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Biraz fazlan var yaklaşık 10 kiloya yakın vermen gerekli. 50 kilo tam ideal 55 in üstüne çıkmamalısın.

0|0
    0|0
  • ideal kilonu hesaplaman icin boyundan 10 cm cikart ve son iki rakami olman gereken kilo yani 50 kilo olman gerek ama 55 olsan bile yeter

0|0
    0|0
  • Ben 170-50 yim hem kısa hem kilolusun knks 🙄

0|0
    0|0
  • 50 ideal

0|0
    0|0
  • Zayıflamalısın en fazla 50

0|0
    0|0
  • Biraz zayıflamalısın

0|0
    0|0
  • Bilmemki

0|0
    0|0
  • 5 kilo vermelisin

0|0
    0|0
  • 6-7 kilo kadar versen iyi olur. Aynı boydayız 52 kiloyum herkes fiziğimi çok beğenir.

0|0
    0|0
    • 3ay

benimde şu an bile çok beğeniyorlar etim sıkı sarkık değil vücüdüm belim ince ama popom büyük üst tarafımda hiç bir şey yok zaten bacaklar ince ancak kilo alınca direk popo ve basenden alıyorum

• 3ay

Tipimiz aynıymış o zaman ve bence şanslıyız :) Bir ara ben de 58 kiloyu görmüştüm ve cidden belimiz her daim ince olduğu için pek bir şey fark etmiyor ama emin ol verirsen çok daha güzel olur ne kadar fark etmesende sonradan bacaklarının inceldiğini anlıyorsun çünkü belimizden daha fazla verecek yerimiz yok zaten

• 20 kilo fazlan var. Sen hesap et

0|0
    0|0
  • 54 ideal

0|0
    0|0
  • 50 olmaliskn

0|0
    0|0
Yükleniyor...