Yuruyusün yararları nelerdir?

1 ay boyunca 1 30 saat yürüyüş engebeli bir yerde günlük en fazla 700 kalori ile 1 ay içinde 5 kilo verilirmi, bide şu kiraz sapınin zayiflamada bir yararı var mı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kiraz sapını bilmem ama doğru olan şudur.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekürler çok iyi anlattın bu spor ve uyuma süresi falan dahilmi çünkü insan drurkwnde kalori harcar diye duydum kullandığım bir program 6 saat 20 dk uyuduğu zaman 360 kalori yakmissin diyor orngim

• 3ay

insan vucudu harkeetsız kaldıgı zamanlarda enerjı harcar sonucta ıc organlar çalışıyor bunun ıcın enerjı lazım işte biz buna bazal metabolizma deriz.. bayanların erkekler kadar enerjı yakmaz dinlenirken.. örnek benim kas kütlem fazla oldugu ıcın her kas yag yakan makınalar gibidir.. bu nedenle sıradan bir insanla benım yaktıgım yag oranı çok büyük fark vardır.. şimdisen hesaplarkan bazal metabolizmanı katma.. cunkı sen dinlenirken yakacagın enerjı senın kılo basına bır kaloridr

En İyi Kız Görüşü

• Günlük 10 bin adım at diyetle beraber ayda 8 kg ye kadar verirsin ama diyet yapmazsan kilonu korursun kiraz sapının öyle aman aman bir faydası yok diyet diyet diyet olmadan olmaz ödem atmak istiyorsan limonlu su iç

0|0
    0|0
    • 3ay

Regl döneminyim ve normalden fazla ödem tuttum zaten limonlu şu ise yararmi

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

• Tempolu yurumen lazım
    Ve bazı yiceklerden de vazgeçmen gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...