Cardio çalışanlar var mı?

Arkadaşlar geçmişte yaşadığım hastalıklar nedeniyle hayli kilo aldım.. 40 kilo kullandığım ilaçlarımı bıraktım.. Spora yazıldım sadece cardio çalışıyorum sizce faydasını görürmüyüm? Hergün 75 dakika çalışıyorum 40 dakika 6 eğimle hızlı tempoda yürüyorum kilom fazla koşamıyorum ama koşar gibi yuruyorum tabiri caizse.. 30 dakika bisiklet. Sizin bilginiz varsa bilgi paylaşır mısınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yediklerinede dikkat edersen kardiyo yaparak çok rahat kilo verirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu azimle giderse kısa zamanda guzel sonuçlar alacağından eminim. Beslenme düzenini de oturtursan çok sağlıklıbir şekildekilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım.. Düzenli olunca verebiliyorum kilo.. Daha önce 20 kilo verdim..

• 3ay

Bak bu konuda şanslısin, benim en çok zorlandığim şey oydu 😄 diledigin zaman gidişatı benimle paylaşabilirsin, çok memnun olurum :)

• 3ay

Tabi ki.. 🙏

Erkekler Ne Diyor 3

• cardionun elbette faydası olur zaten tempolu kosu yuruyus yapmalısın.. ama önemli olan gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • İşe yarar tabi ki. Ama kilo vermek spordan çok mutfakta bunu unutma. Şeker, tuz, ekmek hayatından çıkar. Protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok yiyen biri değilim zaten bu konuda şanslıyım.. 🙏 Bazı sorunlar var sağlığımda gün içinde uyku halindeyim hep.. Spora gidince canlanıyorum allahtan..

• 3ay

Vücudun zaten buna izin veriyorsa tek yapman gereken çabalamak. Spor + beslenmeye dikkat. (yoğurtla akşam yemeği geçirmek yok :) fasulye tarzı şeylerde protein unutma )

• 3ay

Evet dikkat edeceğim..

• Kaç kalori harcıyorsun? Ağırlıkta çalış , ve hesap yap yediğini hsrcafgni

0|0
    0|0
    • 3ay

700 kalori

• 3ay

Protein aliyorissmn balık hafta bir kez tüket et tavuk vs sinra zeytin yağı?

• 3ay

Balik sadece kısın genelde tavuk tüketiciler yemem. Kimi insan 1 bardak hakiki zeytin yagi iciyor ben asla içemem oyle.. Anca salatalarda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...