İltifat aldığınızda tepkiniz nasıl olur?

kızlar size iltifat edildiğinde ne yaparsınız, nasıl tepki verirsiniz? özelliklede beğenmeye başladığınız, ancak karşı tarafın hislerinden emin olmadığınız zaman, tepkiniz nasıl olur?

ya da tam tersi birine iltifat ettiğinizde, karşınızdaki inanın hangi tutumu daha çok hoşunuza gider?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Gülümserim bazen de teşekkür ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Genelde yakışıklısın iltifati alıyorum kızlardan fakat tek ben yakışıklı olmadıgımdan direkt her erkek yakışıklıdır cevabı yapıştırıyom. Sevmiyorum iltifatları..

0|0
    0|0
  • buruk sewvinme olur

0|0
    0|0

• eski işyerimde bir kız vardı dudakların çok güzel , sevgilin çok şanslı demişti. bende direk dudağına yapışmıştım. sonu evimde bitti..

0|0
    0|0
  • zaten biliyorum vurguya gerek yok derim.

0|0
    0|0
  • Iltifattan herkes hoşlanır bazıları bunu belli eder bazıları belli etmez. Belli etmesi insanın daha çok hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • Bakalım gerçekten mi yoksa iş olsun diye mi dedi diye sınarım.

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim ama iltifatlar bayanlar içindir :)

0|0
    0|0
  • ıltıfat edınce yuzum kızarıyor zaten enfazla senı sevıyorum dıyebılır bır kız baska ne dıyecekkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bana iltifat edilince çok utanıyorum. sanki ayıp bi şey yapmışım gibi şaşırırım ne yapacağımı. samimiyetsiz bulduğum bir iltifatsa sinirlenirim. başkalarına iltifat etmeyi severim. beğendiğim özelliklerini söylerim.

0|0
    0|0
  • İltifat aldığımda bir tepki göstermem, azıcık yanaklarım kızarır, o kadar.

0|0
    0|0
  • ben utanıyorum genelde ve hızlı bır sekılde tesekkur edıp konuyu kapatıyorum

0|0
    0|0
  • İltifat edilince utanıyorum ben.Kızarıyorum hatta bazen,tebessüm ederek teşekkür ediyorum mahcup.

0|0
    0|0
  • gülümserim sadece

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim karşı tarafta teşekkür etsin kafi.

0|0
    0|0
  • Fazlasından hoşlanmam ama her erkek her kadının bu iltifatlarına inandığnı snr

0|0
    0|0
  • bir teşekkür yeter abartmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Kizaririm ben :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...