Hala.severmıydınız??.

.sevgilniz artık sizi sevmedıgını ilerde.evlenmek ısetemedıgını soylese yinede fikirlerinin değişmesi için ugrasırmıydınız sevseniz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Uğraşmazdım. İlişkiyi bitiririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer birşeyler değiştirebileceğime inansam, herşeyin eskisi gibi olacağına kesin inansam bunun için çabalarım. Yoksa böyle birşeyi yapmam.

0|0
    0|1
  • Boşa kürek çekmenin bir anlamı yok.Zaten böyle bir şey diyen biri için sevgim olmazdı ki.Ama ben yine de büyük konuşmayayım.

0|0
    0|0
  • bi yere kadar uğraşılır ve bence uğraşılmamalı çünkü evlenseniz bile ileride fikirlerinin değişmesi yüksek olasık. onunla o kuyuya inilmez yani.

0|0
    0|1
  • Mutlaka uğraşırdım. Ama doğal olarak bir yere kadar ve eğer ben elimden geleni yaptığım halde istememiş ve bitmişse, sonra dönüp barışalım ıvır zıvır derse hayatta kabul etmem.

0|0
    0|0
  • neden uraşmıyalm birini seviyosan uraşcan arkadaş sonra başkasını sevemiyosun uzun yıllar ne sıfatlar alıyosun

0|0
    0|1
  • tabi ki uğraşırdım hemen kesip atmazdm

0|0
    0|1
  • Bana kız mı yok

0|0
    0|0
  • ne uğraşam ya umrumda olmazdı

0|0
    0|0
  • biraz uğraşırdım baktı olmuyor vazgçerdim

0|0
    0|1
  • karar kesinse istersen 40 takla at değiştiremezsin.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• hmm...bilmem severdim herhalde

0|0
    0|1
  • Uğraşmazdım. Sevsem de, zorla kabul ettirmeye çalışmam kendimi. Zaten böyle bir şey duyduktan sonra sevgi de kalmazdı herhalde.

0|0
    0|0
  • sevmek savaşmaktır sonuna kadar savaşırdm her yolu denerdm yine de olmuyosa bende yoluma bakardm.

0|0
    0|1
  • hıç gerek yok kendı kaybeder..

0|0
    0|0
  • evet uğraşırdım

0|0
    0|0
  • Beni geleceğinde düşünmeyen bir erkeği ne kadar sevmsem bile vazgeçerim

0|0
    0|1
  • Kolayı seçer uğraşmazdım

0|0
    0|1
  • inan değişen birşey olmuyor bağ koptuysa bir daha düzelmiyor

0|0
    0|1
  • Severdim tabi, ama bellide ettirmezdim. Ugrasmazdim acikcasi Evlenmek istemiyorum demesi yeterli bir sebeb ugrasmamak icin bence. Ugrasip kendinide sevgini yipratmak var isin sonunda. Ugrasmazsan en azindan sevdigin kisiye olan sevgin zedelenmez vede belki kendini kucuk ve komik duruma dusurmekten kurtarirsin. Ama becerebilirim fikrini degistirmeye kendime guveniyorum diyorsan o baska.

0|0
    0|0
Yükleniyor...