Kısa sürede göbek eritmek için ne yapılabilir?

Ben 2 aydır spora gidiyorum. Göbeğimde erime oldu biraz ama ondan öncesinde telefonuma bir uygulama indirmiştim karın için onu 2 hafta boyunca yaptım. O zamanlar gerçekten yok gibiydi. Şimdi tekrardan çıktı. Yediklerime dikkat ediyorum ve spora da gidiyorum ama işte.. Yinede önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Teşekkürler..

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benimde göbişim var. Çok mutsuzum ya xd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• sen su atmışsın sadece vucudundan.. yağ yakımı okadar kolay değildir. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    1|0
    • 3ay

Ben şu şekilde hesaplıyorum ne kadar doğru bilmiyorum ama. Metabolizmam zaten 1500 kalori yakıyor. Ben 1000 kalori yiyorum. 500'ünü de sporla yakıyorum. Toplam 1000 kalori yakmış oluyorum. Ne kadar doğru bilmiyorum. İnternette o şekilde görmüştüm

• 3ay

Yok hayır

• 3ay

hayır yalnış bazal metabolizma gunde 1500 kalori yakamaz en fazla 400-500 yakar.. gunluk 1000 kalori gayet iyi ama hesaba metabolizmanı katma.. sadece aldıgın kalori ve enerjı olarak yaktıgın kaloriyi hesaba kat

• Yasin kac?

1|0
    0|0
    • 3ay

19 yaşındayım

• 3ay

Insan kilo alinca yag dagilimi her insanda farkli bölgelere dagilir, bazi insanda kalcalar orantisiz büyür, bazilarinda kalca, göbek, bel, bacaklar..

Göbeksiz olmak istiyorsan, göbek yagi kaybolacak veya arzu ettigin görüntüye gleinceye kadar kilo vereceksin, daha sonra yediklerine dikkat ederek, bacak, kalca, vucütta kas yapacaksin..

• 3ay

Sevdim :) yarın unutmazsam eig vereceğim. Çok teşekkürler

• Kısa sürede zayıflama diye bişi yoktur normal yollardan diyetini yapıp sporuna gidiceksin elbet zayıflarsın cardio yaparak bu sağlıklı yolu al bide sağlıksız yolu var clenbuterol diye bir ilaç var iç bunu sonra koş 2 3 kat daha çok kalori yaparsın ama sağlıksız.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki teşekkür ederim. Kısa sürede dediğim etkili bir şeyler için demiştim sağlıksız olmasını bende istemem tabi ki :)

• 3ay

yapılcak şeyler hep fix beslenme ve spor beslenme %40 %60 da spor derim yeşil çay falan filan iç şekeri çıkar unlu mamülleri çıkar hayatından zaten kalori alımın düştükçe yağ yakıcaksın karına yönelik hareketlerlede göbek bölgen sıkılaşır

• Bol bol patates kızartması ve hamur işi tüket bide kola iç

0|1
    0|0
  • Lıpo

0|0
    0|0
  • Sabah koşusu...

0|0
    0|0
    • 3ay

Bacağımda biraz sorun olduğu için koşamıyorum pek

• Kardiyo çalışmanı arttır. Şeker, tuz, ekmek yeme ve protein ağırlıklı beslen. İşin özeti bu

0|0
    0|0
  • Estetik cerrahilerde lazer tedavisile bir kaç seans ta yağlarını içerden parçalayıp eritiyorlar hiç bir iz bırakmadan

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok ya kendim verirsem daha mutlu hissederim :)

• 3ay

Kız popo büyük iyi olmuyor napacan

• 3ay

Doğru söylüyorsun neyse boşver :D

• Kilo vermekten baska cozumun yok

Onu da diyetle sporla iradeyle yaparsin

Sikilastirma hareketi de yaparsan nispeten daha siki bir goruntu elde edersin

0|0
    0|0
  • Şekerden uzak dur. Gece yatmadan ev yoğurdu ye. Ve tabiki yürüyüş.

0|0
    0|0
  • sen spora devam et uygulama zayıflatmaz seni

0|0
    0|0
  • Mekik.

0|0
    0|0
  • göbeği kes

0|0
    0|0
  • aksam yemegini yeme zayiflarsin

0|0
    0|0
  • SEKS YAP

0|0
    0|0
  • Bol bol koş

0|0
    0|0
  • Bana gel 🙂

0|0
    0|0
  • O programı söyle yapayım eger işe yaradıysa

0|0
    0|0
    • 3ay

30 gün fit

• 3ay

İşe yaradı mı kanka dogru söyle

• 3ay

Sırf karın için değildi. Her bölge için ayrı egzersizler var ve gün geçtikçe inanılmaz zorlaşıyor. Çaylak plan orta veya üst seviyede seçebilirsin. Kilonu vs yazıyorsun ne kadar yaktığını yazıyor. Yorumlara bakarsan çok insanın kilo verdiğini görebilirsin :)

• Yemek yeme fazla su içme kurusun mide azda terle tamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• koşu ve ağırlık

0|0
    0|0
    • 3ay

ip atlamak?

• 3ay

o da olur ama asıl önemli olan beslenme düzenin. ihtiyacın olan kalorinin üstüne çıkma, altına da çok düşme gider.

• O karın uygulamasının adı ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...