Bir erkeğin parasını nasıl yersiniz ?

Kişiliğiniz ya da ruhunuzu umursamaz biri olsaydınız, önünüze de zengin yaşlı biri çıksa o size aşık olsa siz de sırf menfaat için kullanmak isteseniz nasıl kullanırsınız ? ( Şahsıma özel bir soru değildir.)

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• o iş biraz zeka gerektirir her kadın yapamaz onu.. ama küçük bir örnekle açıklayabilirim.. mesela birlikte yürürken bir mağazanın önünden geçerken bir elbiseyi gördünüz ve çok sevdiniz.. bunu ona hissettirmelisiniz '' ne kadar güzel değil mi, banada güzel olur '' gibi bir söz söylerseniz bu karşı tarafa '' ben onu istiyorum bana onu alırmısın '' mesajı vermiş olacak.. belki o elbiseyi hemen almayabilir ama buluştuğunuzda bir iki sefer dalgın görünürseniz ve oda sorarsa '' niye daldın ne düşünüyorsun '' dediğinde '' o elbiseyi düşünüyorum '' dediğin zaman bilki gidip sana o elbiseyi akşama getirir :) bu dediğim aslında 2. seçenekti.. 1. seçenek zaten sen '' ne kadar güzel değil mi, banada güzel olur '' gibi bir söz söylediğin zaman onu alacaktır.. almazsa bu 2. taktik devreye girer ve mutlu son :) bunu örnek alıp herşeyde bu zeka ile hareket edilebilir :) ama ne kadar doğru yoldur onu bilemeyiz :)

2|0
    0|0
    • :) Kötü yol... bizi bozar ama teşekkürler Sorunun en güzel cevabını sen vermişsin.

• Çok iyi anladım,teşekkür ederim.

• rica ederim.. anladığına sevindim.. :) işte zeki bir kız daha :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Deden yaşındaykilerle takılacaksan o senin sorunun. Sırf para için de uğraşılmaz sanki.

1|0
    0|0
  • senin gibilere pek para yedirmez erkekler nota bak şahsıma ait değil bu soru bizde yedik kuzenin sormuştur kesin

0|0
    0|0
    • Yok ya çevremde gözlemlediklerimden sordum bu soruyu.

• Bu soru haremlik olmuş,biz nasıl xper alacaz :/

1|0
    0|0
  • benim durumum haddinden fazla çok iyi ama hiç kimse yemek için yanaşmadı bencede yemek isteyen kullanmak isteyen insan yanaşmasın istemem

0|0
    0|0
  • sen hep kazandigini sanırsın ama bilmessinki gün geçtikce bitiyorsundur.

Şahsına özel bir soru olmadıgından yapanlan için söylüyorum

1|0
    0|0
  • ...hahaha...

1|0
    0|0
  • Ben yedirmem baştan söyleyeyim. Yedirirsem acısını çıkartırım :)

0|0
    0|0
    • Yatak işini beceremiyen biri olursa ? Yani dedem yaşında biri ise.

• valla ben önce nıkahı basar sonra her gece alkol içirir yaşının yapmaması gereken herseyı yaptırır kalp krızı gecırmesını saglardım:)))))sonrada catır catır yerdım parasını kımse bitlenmezdi:)))))

0|0
    0|0
    • Bırının Ölmesini bekleyemezsın Vıcdansızlık lan bu :D Hem mihdeee Öööhhhh...

• ayıp ya sanada bir yaşlı dadandı heralde sende namusun karşılığı parasınımı yemeyi düşünüyosun?

söylesene kaç para fiyatın?

0|0
    1|0
    • Yuh ne dadanması... Çevremde birçok kişiyi gözlemledim ve öyle sordum. Ben kişiliksiz birii değilim.

• Ne ilginç soru. Para hiç yenir mi? Yersen aslı mürekkebli kağıttır hazımsızlık yapar. Bir de para bu elden ele gezdiğinden mikropludur, yersen hastalanırsın...

0|0
    0|0
  • param varsa benimle yer yoksa bok yer :D

0|1
    0|0
  • tuzlayarak.

0|0
    0|0
  • kolay 5 dk dişini sıkçan...

0|0
    0|0
  • hissettirmeden yerler ama fakir?

0|0
    0|0
  • yoook daha neler...

0|0
    0|0
  • ne yapmak istiyosa yaparım kırmazdım :D

0|0
    0|0
  • cok kolay ama açk açk söylemezdm ona :)

0|0
    0|0
  • ben varlıklı bir insan olarak şunu gözlemledim

kızlar para için yataga bile yatıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...