Yakın arkadaşlarınızla aynı zamanlarda adet olmak nasıl bir tesadüf ben hala anlayamadım sizde de oluyor mu?

yani bu bir tür telepati midir nedir hep yakın arkadaşlarımla aynı gün oluyor :(

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Annen, teyzen, arkadasin, en sevmedigin kiz ile de denk gelebilirdi

Demekki ayni periot gunune sahipsiniz (21-28 gun) ve ''ilk'' adet oldugnzda ayni gune denk gelmis, o gun den belli de degismemis hic doneminiz :) ..

Ayrica ayni gune denk gelmise goze daha cok batiyor, ama belki bilmeden annen ile hep 5 gun fark ile adet oluyosunuzdur yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gayet normal bir durum. Adet döngüsü bir çok şeyden etkilenebilir. Sizin psikolojinizde bu etkenlerden birisidir. Tesadüf değil yani.

1|0
    0|0
  • İlginç :))

0|0
    0|0
  • ilginç olanı çözemedim halaa

0|0
    0|0
  • ben hiç anlayamadım :)

0|0
    0|0
  • telepati değil kuantumla falan açıklamak lazım bunları gayet önem arz ediyor sonuçta. aynı ışık hızıyla 28 günde bir yumurtladığınızı düşünürsek 0.8 c hızının olduğu bir gezegenden yaklaşık 17 günde bir yumurtluyorsunuz demektir. ahhhhh olmuyor olmuyor sayın başbakana iletelim bu konuyu çözmesi için lütfen...

0|0
    0|0
  • Benimde arkadaşlarımla aynı güne denk geliyo :D

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• he ya o da oluyo. durup dururken aynı anda mesaj attığımız oluyo. aynı anda uyandığımız oluyo... böyle gider.

0|0
    0|0
  • sürekli birlikte takılan kızlar aynı anda olurmuş hep. bir sağlık dergisinde okumuştum :)

0|0
    0|0
  • kızkardeşimle denk gelıyo

0|0
    0|0
  • olabilir ilginç değil

0|0
    0|0
  • benımde annemle denk gelıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...