Yaz sezonunda spora ara verip yeniden dönenler burada mı?

Diyettekiler, incelmek isteyenler için harika bir makine Türkiye'ye giriş yapmıştır. Girmek isteyenlere söyleyim. Jetonla çalışıyor. Jeton tanesi bin dolar 😂😆 Ne kadarda kazıkçı bir ece..🙊😅😄Nasıl buldunuz. Şahane bir makine bence.🖒🖒 Ee sporu bırakıp tekrar dönenler var mı aranızda? Nasıl bir sistemle kilo vermeye çalışıyorsunuz. Yardımcı olayım😉 Diyet listeniz veya bilgilerinize farklı bilgi eklemek isterseniz? 😉Harika bir güne daha uyandırıldık. Günün motivasyonu👉🌻 #gülümsemek 😀 , #stresiniziazaltır ⌛⏳ #tansiyonunuzüdüsurur 🌡 #rühhalinizideğiştirir 😟😛😂 #bulaşıcıdır 👭👬👫 #bedeliyoktur 💰❎ #ödülüçoktur 🎖🎗 #kaloriyakar 🔥 #yüzkaslarınıcalıştırır 🙅 #sızısevmeyenikileder 😋 #bölbölgülümseyin 😄 Negatife takılı kalmak sonucu değiştirmeyecektir. Bugünkü bidi bidimda bittiğine göre çekilebilirim 😂😂👏👏🍭🍬🌷🌻🌺🐛🏵🐞🐝 Yoğun iş temposu yaşayanlara bol bereketli bir gün💰, hasta olup hastaneye gidecek olanlara acil şifa,💊💉bugün maddi anlamda sıkışmış ödeme zorluğu çekenlere şans🔮, yola gidecek olanlara hayırlı yolculuk🚗, kritik bir karar aşamasında olanlara güç diliyorum💪Müşmütlü günler✋(Demek ki bitmemişse diyeceklerim😛😋)

2|3
18|44

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar itici bir başlık kullanmışsınız
    tatlımlar ne demekse

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana demedim. Uzerine alinma.✋

• 3ay

Sevgi dolu sorumu daha fazla kininizle kitletmeden gidin

• 3ay

teşekkürler bayan size borçlandım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...