Babamla motorsiklet konusunda birtürlü anlaşamıyorum , tavsiye verir misiniz?

Arkadaşlar herkese merhaba , yeni bir kardeşinizim bende bu tutkuya saran :) Boş arazide arkadaşımın Yzf 125 iyle alıştırmalar yapıyorum öğreniyorum. Allaha şükür kolay da adapte oldum herneyse bunları geçelim öncelikle aklı başında biriyim çekingen biriyimdir. Herneyse arkadaşlar demin babam sosyal mecrada bir motor paylaşmıştım alıcam seni diye. Görmüş babam bu motoru demin bana Emre motor alırsan beni unut , illa babamı ezer geçerim diyosan sen bilirsin ama beni unut dedi. 10 Dakika sonra yanıma geliyordu ya baba bakarmısın bir dedim , çok ayıp ve çok üzücüydü beni unut demen çok üzücüydü dedim sonra biraz daha yumuşadı , kesinlikle motor almana karşıyım etrafımda çok kişi yandı motor yüzünden , oğlumu 20 sene büyütmüşüm etmişim yok kesinlikle karşıyım diye biraz daha yumuşarak konuştu. Not : 21 Yaşındayım. Yani diyebilecek pek bir şey yok herhalde? Sizdeki tepkiler nasıl olmuştu? Ve hayatımın her evresinde karşı oldukları şeyleri izinsiz yaparak zorla güven sağlamış biriyim bilmiyorum bu tepkiler normal mi? Düşünceleriniz nedir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende ilk motorumu senin yaslarindayken almistim. Aileyi ikna etmek zor ama genelde bu işe ekipman almakla baslarsan artı kazanırsın. Mesela once gidip motosiklet almak yerine kaskini al, montunu al, eldiven, sirtlik, dizlik bunlari al. Guvenligine onem verdigini gorsunler. bir motor icin aile evladini silmez sadece korkuyorlar. Butcen varsa egitime gideceginide belirt.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Motor kazasında kaporta sen olduğun için yüksek hızda bir arabaya vurursan veya yüksek hızda bir araba sana vurursa çok büyük sıkıntılar oluyor. Seni sevdiğinden almanı istemiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

ama ben bu motoru alıcam bunun kaçarı yok yani..

• 3ay

O sana kalmış bir şey. Benim çevremdekiler de alayım mı? diye sorduklarında aynı şeyi söylüyorum. Motorsikleti bende seviyorum lakin sevdiğim bir insanın sürmesini istemem.

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkuyor büyük ihtimal, haklıda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Motor türkiyede ölüm dür. Net

0|0
    0|0
  • YouTube de motor videoları çeken adamların videolarına göz attın mı belki bir taktik kaparsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...